Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velký výběr, ceny, rychlost dodání

2021-01-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost, spolehlivost, dobrá cena

2021-01-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše super

2021-01-21

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost i kvalita výrobků

2021-01-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Spolehlivost

2021-01-21

Nová Calibra Expert Nutrition pro psy

Nová Calibra Expert Nutrition pro psy

Správná výživa domácích mazlíčků je důležitá, aby byli zdraví a prospívali po všech stránkách. Někteří psi i kočky mohou mít určité specifické nároky, a proto je tady expertní výživa od Calibry, která řeší některé ze speciálních potřeb psů.

Calibra Expert Nutrition se nyní představuje nejen v novém kabátě, ale i s vylepšeným složením a dalšími dvěma specifickými recepturami, jež přibyly do rodiny pěti stávajících. Calibra EN uspokojí nejnáročnější požadavky vašich psích strávníků.

Proč zvolit expertní výživu?

Granule pro psy musíte vždy vybírat podle potřeb svého mazlíčka, protože každý jedinec je jiný a má i odlišné nároky na výživu. Řada Expert Nutrition řeší právě specifické potřeby a je vhodná pro psy, kterým běžné receptury nevyhovují a potřebují něco víc. Expertní výživa od Calibry nabízí řešení pro psy, které trápí bolavé klouby, špatný stav dutiny ústní, obezita nebo jsou příliš aktivní, kastrovaní či citliví.

Calibra Expert Nutrition obsahuje kvalitní vstupní suroviny, které jsou vysoce stravitelné. Ve složení naleznete pouze jeden hlavní zdroj proteinů i sacharidů, což výrazně snižuje možnost alergické reakce u citlivějších jedinců. Každá receptura má vysokou nutriční hodnotu a poskytne vašemu psovi přesně to, co potřebuje.

Řada Calibra Expert Nutrition obsahuje mimo jiné fulvokyselinu (kyselinu fulvovou), což je skupina kyselin, které jsou součástí organické složky půdy a humusu. Jedná se o přirozenou složku potravy zvířat žijících ve volné přírodě. Mezi její pozitivní účinky patří stabilizace střevní mikroflóry a podpora vstřebávání živin z potravy. Dále má antioxidační, detoxikační a protizánětlivé účinky.

Receptury Calibra Expert Nutrition

Nová Calibra EN zahrnuje hned sedm receptur pro dospělé psy, které pokrývají širokou škálu psích potřeb. Vyberte tu pravou pro svého mazlíčka!

Calibra Expert Nutrition City podporuje zdraví a vitalitu aktivních psů žijících ve městech. Obsahuje vitamíny a chelátové minerály, které posilují imunitu. Součástí jsou také prebiotika, jež zajišťují správnou fuknci trávicího traktu.

Calibra Expert Nutrition Energy zajišťuje dostatek energie pro aktivního psa nebo březí fenku. Ve složení najdete prebiotika pro podporu trávení. Navíc obsahuje chondroprotektiva, která chrání chrupavky.

Calibra Expert Nutrition Light je speciálně vyvinutá receptura pro psy se sklony k nadváze. Má snížený obsah tuku, dále obsahuje chondroprotektivní látky, které podporují namáhaný pohybový aparát a L-karnitin, ten napomáhá využití tuků jako energie.

Calibra Expert Nutrition Mobility jsou granule, které podporují klouby a hodí se pro psy s predispozicemi k problémům s pohybovým aparátem, nebo pomáhají při rekonvalescenci. Obsahují chondroprotektiva a také MSM, které má protizánětlivé účinky.Calibra Expert Nutrition Oral Care pečuje o dutinu ústní a hodí se pro psy, které trápí zubní kámen. Speciální tvar granulí zoubky mechanicky čistí. Obsahuje řasy, které redukují tvorbu plaku a následný vznik zubního kamene a zápachu z tlamičky.

Calibra Expert Nutrition Sensitive je receptura vhodná pro citlivé psy, pečuje o kůži srst a podporuje správné trávení. Obsahuje lososový olej, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega-3.

Calibra Expert Nutrition Neutered pro kastrované psy podporuje optimální kondici a vitalitu. Obsahuje také L-karnitin, který pdporuje využití tuků jako energie, a komplex minerálů zajišťující správnou funkci vylučovacího ústrojí.

Krmivo Calibra je vyráběno v České republice, receptury neobsahují kukuřici, pšenici, sóju, umělá barviva a konzervanty, ani geneticky modifikované organismy (GMO). Granule jsou vyvíjeny ve spolupráci s veterinárními lékaři, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky na výživu. Zajistí zdravý a spokojený život vašeho mazlíčka.

Uloženo do Novinky

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář