+420 511 444 369

Po-Pá 8:30 - 16:00

Doprava zdarma

k vybraným produktům

Doručení do

24 hodin
15 000 produktů

skladem

Výrobci

Odběr novinek

Blog

Vybíráme antiparazitní obojky pro psy

6987 Shlédnutí 1 Líbí se

Víte, že blechy řádí celou zimu a klíšťata se probouzejí již v brzkých jarních měsících?

Nedejte zákeřným parazitům šanci a chraňte svého psa důsledně v průběhu celého roku! Nejlepší dlouhodobou ochranou proti blechám i klíšťatům jsou veterinární antiparazitní obojky pro psy. Zjistili jsme pro vás jaký obojek vybrat, jak jej správně nasadit a další důležité informace, které vám pomohou efektivně ochránit vašeho psa proti vnějším parazitům.

 

Veterinární antiparazitní obojky pro psy = sázka na jistotu

Veterinární obojky proti blechám a klíšťatům jsou považovány za neúčinnější formu ochrany před napadením vnějšími parazity. Populární jsou především díky dlouhodobému působení a kombinovanému účinku. To znamená, že fungují proti více druhům parazitů, které většinou odpuzují i hubí. Ty nejlepší obojky dokonce likvidují i larvy blech z blízkého okolí vašeho psa např. z pelíšku a tím chrání vaší domácnost před bleší invazí. Navíc vám poradíme jednoduchou radu jak účinnost obojku proti blechám a klíšťatům můžete ještě zvýšít! Čtěte dál.

Veterinární přípravky se liší složením, dobou účinnosti a také způsobem uvolňování účinné látky. Obojky proti klíšťatům a blechám jsou samozřejmě dostupné v různých velikostech. Barvu mají většinou nenápadnou, takže na psovi příliš nevynikají. Pro psy, kteří se rádi koupou, je třeba vybírat obojek voděodolný.

FORESTO

Jedinečný inovativní obojek Foresto  s ověřenou účinností na celou sezonu. Přelomová technologie řízeného uvolňování dvou účinných látek v průběhu až 8mi měsíců. Účinné látky se uvolňují pozvolna po celou dobu nošení obojku v nízkých dávkách do kůže a srsti psa. Obojek tedy zvíře chrání, ale zároveň je velmi bezpečný a neuvolňuje nadbytečné množství účinných složek.

Proč vybrat obojek Foresto pro vašeho psa

o   Ochrana na celou sezonu (tj. 7-8 měsíců)

o   Obojek Foresto účinkuje proti blechám, klíšťatům a všenkám

o   Repelentní (odpuzující) i hubící účinek na vnější parazity

o   Likviduje bleší larvy z pelíšků a dalších míst v okolí vašeho psa  a tím chrání okolí psa před dalším množením blech v domácnosti

o   Naprosto bezpečný pro vás, psa i ostatní zvířata v jeho okolí díky postupnému uvolňování nízkých dávek dvou účinných látek z polymerové matrice

o   Obojek Foresto je voděodolný

o   Obojek není parfemovaný a nezapáchá

o   Foresto je určeno i pro štěňata již od 7mi týdnů věku

o   Dostupný ve dvou velikostech

o   Foresto 38 cm je vhodný pro psy i kočky

o   Obojek Foresto 70 cm pro velké a střední psy

Foresto obojek proti blechám

 

SCALIBOR

Scalibor je osvědčený obojek pro psy, který účinkuje proti klíšťatům, pakomárům a komárům. Účinná látka z antiparazitního obojku Scalibor se vstřebává rovnoměrně do kůže psa. Scalibor má jak repelentní, tak hubící účinek na klíšťata a komáry. Plný účinek proti parazitům je zaručen cca za dva týdny nošení obojku. Scalibor po nasazení účinkuje až 6 měsíců.

Výhody obojku proti klíšťatům Scalibor pro psy

o   Učinnost proti klíšťatům, pakomárům a komárům 5-6 měsíců

o   Odpuzující i hubící účinek na uvedené parazity

o   Voděodolný obojek bílé barvy, bez zápachu

o   Pro štěňata již od 7mi týdnů věku

o   Vhodný i pro březí a kojící feny

o   Scalibor upozornění na končící účinnost obojku – vyplňte jednoduchý formulář s datem nasazení obojku a budete vědět kdy koupit další 

o   Dostupný ve dvou velikostech

o   Scalibor 48 cm

o   Scalibor 65 cm

o   POZOR – nepoužívat pro kočky!

 

KILTIX

Jediný obojek proti blechám a klíšťatům pro psy, který je dostupný ve třech velikostech. Léty ověřený účinek proti vnějším parazitům až na 7 měsíců.  Obojek Kiltix má nenápadnou žlutou barvu a je bez výrazného zápachu.

Charakteristika obojku Kiltix pro psy

o   Účinkuje proti blechám a klíšťatům na dobu až 7 měsíců

o   Obojek Kiltix má hubící účinek na zmíněné parazity

o   Vhodný i pro štěňata od 3 měsíců věku

o   Dostupný ve třech velikostech

o   Kiltix 38 cm

o   Kiltix 53 cm

o   Kiltix 70 cm

o   POZOR – nepoužívat pro kočky!

Maximalizujte účinnost obojku! Víme jak, a vy to máte v rukou …

Veterinární antiparazitární obojky jsou vysoce účinné. Pokud selhávají, není většinou chyba ve výběru obojku, ale překvapivě v jeho nesprávném nasazení!

Jak tedy dobře nasadit antiparazitní obojek, aby fungoval na 100%?

o   Před nasazením veterinárního antiparazitního obojku si vždy důsledně přečtěte příbalovou informaci a pro případ potřeby si ji uschovejte.

o   Obojek vyjměte z obalu a natáhněte do plné délky. Pokud obsahuje plastové sponky, tak je odstraňte.

o   Nasaďte obojek psovi na krk, provlečte volný konec obojku sponou a přitáhněte tak, aby se mezi krk psa a obojek vešly vaše dva prsty.

o   Pokud máte dospělého psa, tak volný konec odstřihněte cca 3-5cm od spony. U rostoucích štěňat a mladých psů doporučujeme ponechat volný konec tak jak je a postupně obojek zvětšovat.

o   Doporučujeme obojek pravidelně kontrolovat a popřípadě utáhnout, pokud by se nošením povolil. Vždy však tak, aby se vám pod obojek vešly vaše dva prsty.

 

Veterinární obojky proti klíšťatům a blechám jsou skvělou volbou pro dlouhodobou ochranu vašeho psa před vnějšími parazity. Vydejte se do boje včas. Blechy se vyskytují celoročně a klíšťata jsou aktivní od jara do podzimu. Kupte svému psovi ověřené přípravky s garancí veterinárního léčiva.

Publikováno v: Jak vybrat

Zanechte komentář

Bezpečnostní kód