+420 511 444 369

Po-Pá 8:30 - 16:00

Doprava zdarma

k vybraným produktům

Doručení do

24 hodin
15 000 produktů

skladem

Výrobci

Odběr novinek

Blog
 • Veterinární diety Brit pro psy - přehled
  Veterinární diety Brit pro psy - přehled
  220 Shlédnutí Líbí se

  Pokud má váš mazlíček nějaké zdravotní problémy, můžete už bez obav vybírat i ve vodách Brit. Nové veterinární diety značky jsou speciálně vyvinuté bezlepkové diety na předpis pro veterinární použití. Obsahují funkční přísady, jako jsou probiotika, vitamíny a mastné kyseliny, díky čemuž podporují zdraví vašich mazlíčků i jejich celkovou pohodu.

  Číst více
 • Inovativní krmivo: za studena lisované granule pro psy
  Inovativní krmivo: za studena lisované granule pro psy
  521 Shlédnutí Líbí se

  Už jste slyšeli o granulích lisovaných za studena? Co to vlastně znamená, jak to funguje a jsou takové granule lepší? Kde je můžete sehnat, a které vybrat?  Klasické granule se vyrábí při vysokých teplotách, dosahující až 200 stupňů a kvůli tomu mohou ztrácet hodnotné živiny. Pouze top výrobci používají dodatečné nástřiky na povrch granulí, aby doplnili to co se v průběhu “pečení” ztratilo. 

  Číst více
 • Jak na odčervení psů?
  Jak na odčervení psů?
  298 Shlédnutí Líbí se

  Na parazity může váš mazlíček narazit na mnoha místech, při venčení ve městech, procházce v lese nebo při potkávání psích kamarádů. Nejvíce ohroženi jsou psi krmeni syrovým masem, lovečtí psi a psi, kteří jedí trus ostatních zvířat. Dalším rizikem může být výskyt blech, které mohou přenášet tasemnici. Víte proč a jak se věnovat prevenci? Jak poprvé odčervit štěně a jak často odčervovat dospělého psa? Znáte přírodní produkty proti červíkům? A na co si dát pozor? Pojďme si společně na tato...

  Číst více
 • Efektivní úklid v domácnosti s mazlíčkem
  Efektivní úklid v domácnosti s mazlíčkem
  2361 Shlédnutí Líbí se

  Domácí mazlíčci jsou lásky. Dokud ovšem nepřijdou domu poté, co proběhli čerstvě vyloveným rybníkem, nemají kolem misky na žrádlo chlív, jako by tam bylo psů deset a nebo zrovna nedělají doma jednu loužičku za druhou.

  Číst více
 • Probiotika pro psy
  Probiotika pro psy
  2126 Shlédnutí Líbí se

  Jak, kdy a proč použít probiotika u vašeho pejska? Připravili jsme pro vás veškeré info s mini recenzí.

  Číst více
 • Kloubní výživa pro seniory
  Kloubní výživa pro seniory
  2162 Shlédnutí Líbí se

  Dopřejte svému pejskovi zdravý a bezbolestný pohyb, i v pozdějším věku. Jak krmit psa, abychom ochránili jeho pohybový aparát?

  Číst více
 • Jak naučit štěně čůrat venku?
  Jak naučit štěně čůrat venku?
  2713 Shlédnutí Líbí se

  A je to tu! Náš malý vysněný chlupáč je doma. Konečně se můžeme mazlit, hrát si s ním, radovat se …. a utírat jednu loužičku za druhou. Co s tím?

  Číst více
 • RECENZE NA ŠTĚNĚCÍ GRANULE PRIMORDIAL GF Puppy Chicken Seafish 12kg
  RECENZE NA ŠTĚNĚCÍ GRANULE PRIMORDIAL GF Puppy Chicken Seafish 12kg
  2288 Shlédnutí Líbí se

  Primordial. Pořádné granule pro masožrouty. Čerstvé maso a žádné obiloviny. Extra chuť i vůně. Takto nám značku Primordial prezentuje italský výrobce. Proč si právě tuto značku vybrala naše testerka Iveta a jak je s ní spokojená?

  Číst více
 • Nová kloubní výživa Flexadin 4life
  Nová kloubní výživa Flexadin 4life
  1496 Shlédnutí Líbí se

  Flexadin - měkké žvýkací chutné “želé bonbóny” na klouby v praktickém uzavíratelném sáčku jsou špičkou na trhu mezi kloubními výživami. 

  Číst více
 • Granule s hmyzem jsou pro mazlíčky lahůdka. Hmyz zpestří jídelníček vybíravým mlsounům i psím gurmánům
  Granule s hmyzem jsou pro mazlíčky lahůdka. Hmyz zpestří jídelníček vybíravým mlsounům i psím gurmánům
  2470 Shlédnutí
  1 Komentář
  (5.0)
  Líbí se

  Granule s hmyzím proteinem jako psí žrádlo budoucnosti?  Omezování spotřeby masa. Nahrazování masa alternativními bílkovinami. To jsou současné trendy v lidské výživě. Největší potravinářské řetězce již běžně nabízejí veganské maso ze soji, hrachu a dalších surovin, které výživovými hodnotami dokáží konkurovat masu.

  Číst více
 • Nejprodávanější kloubní výživa
  Nejprodávanější kloubní výživa
  1392 Shlédnutí Líbí se

  Bolí vašeho psa klouby? Kloubní výživa pomůže, to je známá věc. Pojďme si představit horký trend u chovatelů psů – měkké želé bonbony, které psa rychle zbaví bolesti a navíc skvěle chutnají. Inovativní způsob výživy kloubů, který si na místo sirupů a ochucených tablet zamilovává čím dál víc lidí.

  Číst více
 • Jak odnaučit štěně kousat
  Jak odnaučit štěně kousat
  9992 Shlédnutí Líbí se

  Přivezli jste si domů chlupatou kuličku, těšili jste se na spoustu hezkých zážitků a místo toho? Štěně kňučí, tahá boty a všechno okusuje – od lidí přes nábytek.

  Číst více
Showing 1 to 12 of 171 (15 Pages)