Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
milá obsluha rychlost vyřízení

2020-07-6

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Rychlost a spolehlivost

2020-07-6

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Bleskové odeslání Vždycky vše na jedničku

2020-07-6

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Když objednám a provedu platbu, tak zboží příjde brzy.

2020-07-6

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
široký sortiment

2020-07-6

13 filmů o psech, které musíte vidět

13 filmů o psech, které musíte vidět

Každý milovník psů zbožňuje filmy se čtyřnohými mazlíčky. Často jsou velmi emotivní a ukápne při nich i slza, ale jedno mají společné, zobrazují psa jako toho nejvěrnějšího společníka. Existují filmy, které vznikly na motivy skutečných událostí nebo podle knižních předloh. Někde zvířata mluví, jiné jsou více reálné. Některé jsou již staršího data, ale nikdy se neomrzí a další jste mohli poměrně nedávno vidět v kinech. Jaký film o psech patří k vašim nejoblíbenějším?

Hačikó – Příběh psa

Tento film z roku 2009 je hvězdně obsazen, hlavní roli univerzitního profesora si zahrál Richard Gere. Jeho věrným společníkem je akita inu, která ho každý den doprovází na nádraží a odpoledne, když se vrací z práce, tak na něj čeká. Jednoho dne se ovšem profesor z práce již nevrátí, ale Hačikó na něj stále věrně čeká. Film byl inspirován skutečnou událostí a na nádraží byla na počest Hačika postavena jeho socha. Velice dojemný film o psí lásce a věrnosti rozhodně nenechá vaše oči suché.

Osm statečných

Hlavní roli tohoto filmu ztvárnil již zesnulý Paul Walker, který je členem vědecké expedice na Antarktidě, pracuje jako průvodce a jeho smečka saňových psů je pro něj velice důležitá. Šok přijde v okamžiku, kdy se přižene silná bouře a všichni lidé musí hned opustit základnu, bohužel na psy už není místo. A tak hlavní hrdina odjíždí do bezpečí a své smečce slíbí, že se co nejdříve vrátí. I tento film byl inspirován skutečností. Jsou v něm zachyceny zákony fungující ve smečce.

Lassie se vrací

Je dalším příběhem o neuvěřitelné psí věrnosti. Lassie je dlouhosrstá kolie, jejímž páníčkem je dvanáctiletý Joe. Lassie na něj každý den čeká před školou. Ale rodina Joa je chudá a musí kolii prodat vévodovi. Tomu Lassie stále utíká, a to i když ji odveze daleko do Skotska. Začíná tak její dlouhá cesta plná nástrah.

Bella a Sebastián

Dobrodružný třídílný film pro celou rodinu. Odehrává se v období druhé světové války v krásném prostředí francouzských Alp. Chlapec Sebastián potká divokou fenku Bellu, se kterou se spřátelí a zažívají mnohá dobrodružství.

Beethoven

Zapomenout nesmíme ani na filmovou sérii o hromotluckém svatobernardském psovi Beethovenovi, kterého je všude plno. Rodinná komedie rozesměje každého a i když jde občas do tuhého, Beethoven z toho vždy nějak vybruslí.

Marley a já

V hlavních rolích této rodinné komedie uvidíte Jenifer Aniston a Owena Wilsona, kteří si jako mladý pár pořídí štěně labradora. Marley ja tak trochu neřízená střela a užijí si s ním spoutu legrace i starostí. Časem se všek zklidní a je to skvělý parťák do rozrůstající se rodiny.

Neuvěřitelná cesta

Tento dobrodružný film má dva díly, ocení ho celá rodina, a pozor zvířata v něm mluví. Vypráví o třech domácích mazlíčcích zlatém retrívrovi, americkém buldokovi a himalájské kočce. Každý z nich má svého dětského páníčka, ale když se rodina vydává na dovolenou, tak mazlíčky odvezou na venkov k tetě, která je má pohlídat. Oni ovšem utečou a chtějí se dostat domů, a tak začíná strastiplná cesta americkou divočinou.

Čivava z Beverly Hills

Je třídílný film s mluvícími zvířaty v hlavní roli. Čivava Chloe je zhýčkaná a rozmazlená psí princezna, které má bohatou páničku, jež jí dopřeje úplně všechno. Ale když se ztratí a přijde o luxus, na který je zvyklá, dokáže si poradit. Filmy ocení hlavně děti, ale je to taková oddychovka pro celou rodinu.

Hotel pro psy

Dva sourozenci Andi a Bruce jsou sirotci a před svými novými pěstouny tají, že mají psa. Ve městě narazí na starou budovu, ve které se skrývají opuštění psi. Dostanou nápad, otevřít "hotel pro psy", ve kterém se budou o tyto opuštěné mazlíčky starat. Ale nic není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.

Jako kočky a psi

Dvou dílů se dočkal film Jako kočky a psi, v jehož hlavních rolích jsou mluvící psí agenti, kteří bojují proti prohnaným kočkám, které je chtějí vyhladit ze světa. Ideální film pro děti, kteří mají po boku svého psího hrdinu.

101 a 102 dalmatinů

Kdo by neznal tyto puntíkaté lumpíky, kteří byli středem pozornosti celého filmu? Roger s Anitou spolu randí a láska se objeví i mezi jejich psy Pongem a Perditou, kterým se brzy narodí štěňátka. Touží po nich zlá Cruella de Vil, která chce mít se srsti dalmatinků výstřední kožich. Povede se jim všechna štěňata zachránit?

Psí poslání

Zapomenout nesmíme ani na poměrně nové Psí poslání, jehož druhý díl vešel do kin v roce 2019. U tohoto filmu vám jistě ukápne slza. Vypráví o tom, že každý pes má na světě svoje poslání, a to narodit se nějakému páníčkovi a dělat mu radost. A tak se vždycky můžete setkat se svým prvním psem, i když v těle jiného.

Psí domov

I tento film čerpal z oblíbeného motivu, kdy je pes hlídán příbuznými. V tomto případě se jedná o fenku Bellu, která se musí odstěhovat, jelikož ve městě nejsou povolená bojová plemena. Bella to ovšem nechápe a chce se dostat zpět, proto utíká a pouští se na těžkou cestu americkou divočinou, která je plná dobrodružství i nástrah.

Díváte se na filmy se psy? Jaký je váš nejoblíbenější? Napište nám do komentáře!

  • Komentáře ( 2 )
Renata Hubáčková

2020-05-09 18:03:57

Moc díky za tipy na filmy. Díváme se s dětmi postupně, zatím nás všechny okouzlily.

VÁCLAV

2020-02-23 09:24:33

NEJLEPŠÍ JE K9-MŮJ PŘÍTEL SE STUDENÝM ČUMÁKEM a další pokračování!!!!!!!!

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář