Geloren Caps: kloubní výživa pro páníčky

591 Shlédnutí 0 Líbí se

Kloubní výživy Geloren pro psy a koně jsou na trhu již nějakou dobu a těší se veliké oblibě, díky aktivním látkám pečují o klouby a navíc skvěle chutnají, takže jsou zvířaty dobře přijímány. O namáhaný pohybový aparát by však měli pečovat i páníčci, a proto byl vyvinut nový přípravek Geloren Caps pro lidi.

Kloubní výživa Geloren Caps pro lidiKloubní výživa je doplněk stravy, který vyživuje namáhaný pohybový aparát, Geloren pečuje konkrétně o vazivové a synoviální struktury. Hodí se pro lidi, kteří jsou aktivní a své klouby namáhají. Ocení jej i senioři, jenž mají problémy s pohybovým aparátem.

Vychází z oblíbené kloubní výživy Geloren pro koně a je vyvinut i vyroben v České republice. Má čtyřsložkové složení a podobu kapslí, které se snadno dávkují. Dospělý člověk užívá denně dvě kapsle. Geloren se doporučuje užívat v tříměsíčním cyklu a pak udělat dvouměsíční pauzu, ale v případě potřeby pauzu dělat nemusíte a dá se užívat stále.

Geloren Caps obsahuje 4 aktivní látky, ve složení nenaleznete žádný cukr, konzervanty ani plnidla. 


>> kyselina hyaluronová vyživuje chrupavky, tlumí nárazy a snižuje tření v kloubech, navíc je také součástí kloubní synoviální tekutiny.

>> chondroitin sulfát je základním stavebním kamenem chrupavek, kostí, šlach i vazů, dále je také další složkou kloubní tekutiny.

>> vitamín C podporuje tvorbu správné struktury kolagenových vláken a ovlivňuje pevnost a kvalitu kloubních chrupavek. 


>> hydrolyzovaný kolagen je bílkovina, která má klíčovou roli při tvorbě samotného kolagenu a také zlepšuje regeneraci.

Doporučená denní dávka (2 kapsle) obsahuje konkrétně 60 mg kyseliny hyaluronové, 300 mg chondroitinu, 40 mg vitamínu C a 100 mg hydrolyzovaného kolagenu.

Nezapomínejte na sebe o objednejte si také kloubní výživu, která vám bude vyživovat a regerovat namáhané klouby. Geloren Caps je skvělá volba, praktické plněné kapsle zajistí, že se látky rychle dostanou tam, kam mají a mohou začít pracovat. Už jste Geloren vyzkoušeli? Napište nám svou zkušenost do komentáře.

Zanechte komentář

Bezpečnostní kód
Blog

Nejnovější příspěvky