Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
V tomto obchodě nakupujeme pro našeho mazlíčka již dlouho a maximální spokojenost. Zboží bylo doručeno vždy, i při platbě převodem, do dvou dnů.

2020-04-2

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velmi dobrá komunikace.

2020-04-1

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
výhoda

2020-04-1

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
*Super*

2020-04-1

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velký výběr a rychlé dodání zboží.

2020-04-1

Co pořídit mazlíčkům k Vánocům?

Co pořídit mazlíčkům k Vánocům?

Advent je tady a s ním i nákupy vánočních dárků. Nezapomeňte ani na domácí mazlíčky, ať na Štědrý večer pod stromečkem také něco najdou. Přemýšlíte co jim pořídíte? Nelámejte si s tím hlavu, my jsme to vyřešili za vás, podívejte se na tipy na letošní dárky a nechte se inspirovat. Nakupovat dárky pro mazlíčky je jednoduché!

Vánoční dárky pro psy

Pejskovi můžete dárek vybrat z mnoha věcí, ale největší radost mu samozřejmě udělají oblíbené pamlsky nebo hračky, se kterými se může zabavit. Ideální je sáhnout po funkčních pamlscích, které nejen že skvěle chutnají, ale navíc jsou také prospěšné zdraví. Jdete o Vánocích na návštěvu někam, kde mají pejska? Vedle rozhodně nešlápnete se sušenými masíčky.

TIP: Pokud kupujete pamlsky pejskovi, kterého neznáte, zvolte ideálně takovou příchuť, která nevadí ani alergikům.

Další možností jsou hračky pro psy. Snad každý pes miluje tenisáky a různé míčky, takže tím mu určitě uděláte obrovskou radost. Populární jsou plyšové hračky a nadělit můžete i prasátko, sice není zlaté, ale zase kvůli němu nemusí pes vydržet celý den nebaštit. Pokud máte doma hyperaktivního psa, který se v zimě, když je venku ošklivě, nudí, tak mu můžete pořídit interaktivní hračku.

Vánoční dárky pro kočky

Ani u kočiček nešlápnete vedle, pokud zvolíte nějakou dobrotu. Protože jsou to vyhlášené gurmánky, tak je potěší kapsičky nebo kočičí konzervy a pak samozřejmě masové pamlsky.

I kočky si rády hrají, a proto můžete koupit interaktivní hračku, se kterou se sama zabaví. Radost jim uděláte i s udicí s peříčky Ideální dárkem pro kočku je nové škrabadlo, jeho součástí může být také nějaká hračka nebo dokonce pelíšek.

Vánoční dárky pro ostatní mazlíčky

Máte doma jako mazlíčka morče nebo králíčka? Myslíme i na ně. Největší radost jim uděláte nějakým pamlskem. Podobné je to i s ptáčky, nejlepší jsou tyčinky plné různých semínek, které se zavěsí do klece. A nezapomeňte ani na venkovní ptactvo a připravte jim hostinu v podobě lojových koulí.

Jak jste na tom s vánočními dárky vy? Pořizujete svým mazlíčkům něco originálního? Pochlubte se nám tipy do komentáře.

Uloženo do Jak vybrat

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář