+420 511 444 369

Po-Pá 8:30 - 16:00

Doprava zdarma

od 999 Kč

Doručení do

24 hodin
15 000 produktů

skladem

Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
spokojenost

2022-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nevím, jestli to pomůže, ale zatím to vypadá velice nadějně. Kapeme ale teprve druhý den. Ale je to příliš drahé. Tak nevím. Pokud to nezabere, asi už zde nic neobjednám. Všechno se teprve uvidí.

2022-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rozmanitost výrobků rychlé dodání

2022-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhodná cena, dárek při nákupu, doprava zdarma

2022-09-29

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doruceni Velky vyber za slusne ceny

2022-09-29

Blog

Recenze Aptus Apto-Flex Chew

1998 Shlédnutí 15 Líbí se
1 Komentář
Hodnocení
5.0

Kloubní výživa pro kočky i psy ve formě chutných pamlsků? Ano! Přesně takové jsou žvýkací tablety Apto-Flex chew, které spojují šestisložkovou kloubní výživu s chutným pamlskem. 

Co je to kloubní výživa a proč vybrat Aptus Apto-Flex chew?

Kloubní výživa je doplněk stravy, který pomáhá udržovat pohybový aparát vašeho psa v dobré kondici. Jak sám název napovídá, výživové doplňky, které jsou označovány termínem kloubní výživa, se starají především o kvalitní vyživení kloubů. Extra péče o klouby je důležitá nejen ve stáří a při sportu, ale také u dospělých psů plemen se zvýšenými předpoklady ke kloubním obtížím, po úrazech, operacích a u štěňat a mladých rostoucích psů všech velikostí i plemen.

Kloubní výživa Aptus Apto-Flex chew v chutných žvýkacích tabletách obsahuje 6 účinných látek, které jsou navíc díky použité technologii MYTHO CONDRO mnohem lépe vstřebatelné. Díky této technologii se kloubní výživa rychleji dostane tam, kam má – tedy do kloubů vašeho mazlíčka – a díky tomu začne také výrazně rychleji účinkovat.  

5 důvodů, proč svému psovi dopřát Apto-Flex chew

 • První kloubní výživa od Aptusu ve formě pamlsku s játrovou příchutí.

 • Mnohem rychlejší vstřebatelnost účinných látek a díky tomu rychleji pozorovatelný účinek na zlepšení pohybu a flexibilitu kloubů.

 • Dvě velikosti tabletek:
  → pro malé psy s váhou do 10 kg Apto-Flex chew 40 tablet
  → pro střední a velké psy Apto-Flex chew 50 tablet

 • Synergický efekt 6 složek s chondroprotektivním účinkem.

 • Jeden z mála veterinárních přípravků, který lze podávat dlouhodobě a není nutné jej po několika týdnech vysazovat (díky vysoké chutnosti a možnosti dlouhodobého podávání je Aptus Apto-Flex chew vhodný i pro psy s chronickými obtížemi jako je artróza, artritida, dysplazie, luxace a další negativní trvalé změny na kloubech).

s_zzR0KwA6jxTOnXLQOBUaM8vKfQfgivVEUQxbOj

Recenze kloubní výživy Aptus Apto-Flex chew od testera Ziggyho

Ziggy je kříženec středního plemene, který byl svojí paničkou adoptován z útulku. Už v útulku a pak i u nové paničky měl Ziggy problémy s pohybem – kulhal, špatně se mu chodilo ze schodů a pokud delší dobu ležel, měl problémy vstát a vždy mu nějaký čas trvalo, než se rozhýbal. 

Ziggyho potíže přetrvávaly několik týdnů a tak s ním nová majitelka navštívila veterinárního lékaře. Veterinární lékař nenašel žádnou vadu na kloubech a vyloučil i běžná kloubní onemocnění. Ziggyho problémy s klouby byly pravděpodobně způsobeny vnějšími faktory jako byl chlad v kotci nebo nevhodné zacházení a nedostatečná výživa u původního majitele. Ziggyho majitelka vyzkoušela na radu veterináře několik různých přípravků na klouby, ale Ziggy měl vždy problém s chutností a doporučené doplňky stravy odmítal. 

Když majitelka objevila Aptus Apto-Flex chew ve formě chutných tabletek, zajásala – konečně našla kloubní výživu, která Ziggymu chutná a není tak třeba mu ji maskovat do jídla nebo dokonce cpát násilím do krku. 

Po nasazení Aptus Apto-flex chew se u Ziggyho dostavilo viditelné zlepšení pohyblivosti již po 10 dnech! U jiných značek se viditelný efekt buď nestihl dostavit, protože to panička s podáváním vzdala kvůli špatné chutnosti nebo u těch práškových, co šli přimíchat do krmiva, se efekt dostavil až za několik týdnů, ale bohužel bylo nutné tyto sypké preparáty dle návodu po 12 týdnech užívání vysadit a znovu začít až za nějaký čas, a to se Ziggyho obtíže vždy znovu vrátily. Aptus Apto-Flex chew takové omezení nemá, je tedy možné jej podávat dlouhodobě každý den a to jak u akutních, tak u chronických obtíží. Díky tomu, že Ziggymu Apto-Flex zachutnal, může bez zábran užívat tuto kloubní výživu dlouhodobě a díky tomu se mu bolesti, ani jiné problémy s klouby vracet nebudou.

Pár slov na závěr

Kloubní výživa je důležitým prvkem pro zdravý pohybový aparát našich chlupatých parťáků. Nezapomeňte ji tedy doplňovat v různých životních etapách mazlíčků, ať už v období růstu, při aktivním sportu anebo v podzimu života. :-) 

Šestisložková kloubní výživa úhledně zabalena do funkčního pamlsku se zvýšenou chutností, takový je Aptus Apto-Flex chew. Neváhejte produkt vyzkoušet, určitě budete překvapeni jeho výhodami a především výsledkem, který uvidíte na svém nejlepším příteli.

Publikováno v: Recenze produktů

Zanechte komentář

Bezpečnostní kód

Komentáře

 • doplnkycviceni.cz
  Od:Doplnkycviceni Na 18.09.2022
  Hodnocení
  5.0

  Zajímavé, jak moc se o tom dá říct. Myslel jsem, že to nedotáhnu do konce, ale prezentace je dobře zrežírovaná a příjemná a dobře se čte. Čekám na další příspěvky, které mají podobnou hodnotu :)