Fitmin Dog for Life: nové příchutě

893 Shlédnutí 4 Líbí se

Najít vhodné krmivo, které bude mazlíčkovi po všech stránkách vyhovovat není jednoduché. Pokud chcete krmit granulemi s obsahem čerstvého masa za rozumnou cenu, pak můžete vyzkoušet prémiové granule Fitmin Dog for Life. Jedná se o české krmivo, které má dlouhou tradici a je vyráběno v podhůří Orlických hor.

Novinky: kachní a hovězí s rýží

Současná rodina krmiv Fitmin Dog for Life čítající sedm receptur byla nově rozšířena o dvě hypoalergenní receptury pro dospělé psy. Jedná se o hovězí a kachní příchuť. Hlavním benefitem je, že ani jedna z receptur neobsahuje pšenici a kukuřici, které jsou častými alergeny. Místo těchto obilovin je v krmivech použita rýže, mezi její přednosti patří, že je vysoce stravitelná a neobsahuje lepek. Granule dále obsahují lososový olej, který podporuje zdravou kůži i srst.

>> Fitmin Dog for Life Beef & Rice: hovězí s rýží pro dospělé psy

>> Fitmin Dog for Life Duck & Rice: kachna s rýží pro dospělé psy

Tyto receptury se hodí pro dospělé psy, kteří mají citlivé trávení nebo trpí alergií. S obsahem rýže v kombinaci s jehněčím masem je také jedna z původních receptur, a to Fitmin Dog for Life Lamb & Rice.

A co mají granule z řady Fitmin Dog for Life společné? Chutnají i vybíravým psům, protože kromě obsahu čerstvého masa je na povrchu každé granule játrový obal, který je pro pejsky velice lahodný. Krmivo dále obsahuje pivovarské kvasnice a kořen čekanky, tedy přírodní složky, které podporují zdraví psů. Granule jsou dobře stravitelné, protože obsahují prebiotika. Hodí se pro štěňata, dospělé psy i seniory. Další receptury Fitmin Dog for Life si můžete prohlédnout níže.

>> Fitmin Dog for Life Adult: pro dospělé psy

>> Fitmin Dog for Life Adult Large Breed: pro dospělé psy velkých plemen

>> Fitmin Dog for Life Mini: pro dospělé psy malých plemen

>> Fitmin Dog for Life Puppy: pro štěňata všech plemen

>> Fitmin Dog for Life Junior Large Breed: pro juniory velkých plemen

>> Fitmin Dog for Life Light & Senior: pro seniory a psy s nadváhou

Fitmin Dog for Life je kvalitní prémiové krmivo za skvělou cenu. Je vyráběno v České republice. Z celkem devíti receptur si vybere každý pejsek. Už jste ho vyzkoušeli? Napište nám svou zkušenost do komentáře.

Zanechte komentář

Bezpečnostní kód
Blog

Nejnovější příspěvky