Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání, kvalitní slunečnice.

2019-11-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
mohu doporučit, spolehlivý obchod

2019-11-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
vždy veliká spokojenost nemám vůbec nic špatného , jen to dobré

2019-11-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
nakupujeme několik let

2019-11-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání, super cena a věrnostní program

2019-11-16

Granule z čerstvého masa: Brit Fresh

Granule z čerstvého masa: Brit Fresh

Brit Fresh jsou nejnovější granule, které přibyly do rodiny Brit, nabízí hned několik receptur a také konzervy. Krmivo se vyrábí z vysokého obsahu čerstvého masa, dále obsahuje zeleninu, ovoce a bylinky, všechny příchutě jsou bez obilovin a odpovídají holistickému principu. Brit Fresh neobsahuje lepek, sóju, kukuřici, barviva ani jiná chemická dochucovadla.

My jsme Brit Fresh podrobili testování a vy se nyní můžete podívat na to, jak byly testerky spokojeny. Podrobný článek o všech recepturách najdete tady.

Dobrmanka Eby

Panička vybrala své dobrmace recepturu s rybí příchutí Brit Fresh Fish & Pumpkin Adult Large.

„Granulky holkám moc chutnaly, jen jedna měla stále potřebu je vysypávat a jíst ze země, asi má svůj styl, druhá se od nich nenechala odtrhnout a jedla, dokud nebyla miska úplně prázdná.

Co se týče chutnosti dávám 10/10, to stejné i složení, aroma 9/10, i když musím uznat, že pro holky 11/10. Chuť na ně nepřestávala ani po delší době krmení, což musím uznat, že u většiny granulek je přejde chuť tak za týden, čtrnáct dní. Velikost granulek byla tak akorát, ani ne malé, ani ne moc velké. Celkově velmi dobré jak z mého pohledu, tak pohledu pejsků.“

–Aneta S.–

Brit Dog Fresh

Aktivní borderky

Panička Aneta vybrala svým dvěma borderkám, které zavodí v agility, recepturu pro aktivní psy v zátěži Brit Fresh Duck Millet Adult Run & Work.

„Chtěla jsem, aby Arwenka měla trošku více energie na trénincích agility a aby Azzinek lehce přibral při takové zátěži. Obě má přání se mi vyplnila. Azzinek přibral 2 kg a tím se dostal na svou normální váhu a Arwenka byla čipernější na trénincích, za což jsem mooc ráda!

Granulky jsou velmi chutné a nemusela jsem je žádnou konzervou dochucovat, což mě velmi mile překvapilo, jelikož Arwen je hodně mlsná. Oba pejsci mají stále krásnou srst i pevnou stolici. Přechod z předešlých granulí byl bez jakékoliv změny stolice. Velikost granulí byla tak akorát pro středního pejska. Balení granulí je skvěle vymyšlené, jelikož má suchý zip a díky němu se do nich nedostanou žádní vetřelci (naše mlsné kočičky).“

–Aneta V.–

Larry a Loyd

Panička vybrala recepturu Brit Fresh Turkey & Pea Light Fit & Slim pro obézní pejsky, protože její pejsek Larry trpí nadváhou.

„Docela jsem se bála, aby Larrymu krocan s hráškem chutnal, ale on je všežravka. Naopak ale i Loyďa, který je velmi vybíravý, si na granulích místo pamlsků také pochutnal.

Larry už přes dva roky trpí nadváhou, ale po těchto granulích opravdu shodil, ještě nevím přesně kolik, ale na oko to pozná každý, kdo Larryho zná, a z toho mám velkou radost. Zároveň ho ale dostatečně zasytily a nepředváděl zbytek dne, jaký má strašný hlad.
 Jako bonus bych snad už dodala jen ideální tvar granulí (například právě jako pamlsky se hodí skvěle), pro psa mají skvělou vůni, pro páníčka přijatelnou cenu a úžasně rychlé dodání.“

–Sára Ž.–

Dopřejte kulinářský zážitek v misce i vašemu pejskovi a objednejte jednu ze šesti chutných receptur, na své si přijde každý a pro velké mlsouny můžete přihodit i konzervu, které žádný neodolá.

Uloženo do Recenze

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář