Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
V tomto obchodě nakupujeme pro našeho mazlíčka již dlouho a maximální spokojenost. Zboží bylo doručeno vždy, i při platbě převodem, do dvou dnů.

2020-04-2

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velmi dobrá komunikace.

2020-04-1

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
výhoda

2020-04-1

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
*Super*

2020-04-1

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velký výběr a rychlé dodání zboží.

2020-04-1

Testování Bio Killu: parazité nemají šanci

Testování Bio Killu: parazité nemají šanci

Parazité dokáží nejen psy, ale i páníčky pořádně potrápit. Vybrat to správné antiparazitikum není jednoduché, protože každému vyhovuje něco jiného. Nechali jsme pro vás otestovat spreje Bio Kill pro mazlíčky, které mají snadné použití a hlavně vážně fungují. Přesvědčit se o tom můžete sami v recenzích od testerek.

Insekticidní přípravek Bio Kill je k dispozici ve dvou druzích – sprej přímo na srst, který se vám bude hodit v případě, že si pes donesl blechy v kožichu, ale také jako přípravek na prostředí, pokud se vám blechy doma zabydlely např. v pelíšku.

POZOR: Bio Kill není vhodný pro kočky, pro které je toxický, zamezte tedy jejich styku s přípravkem!

Zkušený tester Pepper se smečkou

„Testovali jsme sprej déle jak měsíc především jako prevenci proti klíšťatům a bodavému či obtížnému hmyzu (komáři, muchničky, ovádi, atd.). Obojí se u nás řadí do kategorie nemilé a otravné návštěvy na procházkách, výletech a cvičáku. Za celou dobu jsme ani u jednoho psa nenašli klíště. Stejně tak na cvičáku jsme se zbavili (alespoň u čtyřnožců) štípajících muchniček a komárů, kteří při tréninku dokážou značně narušit soustředění. 

Za nevýhodu tohoto přípravku považuji nutnost ohlídání psů od chození do postele i potřebu opakování aplikace. Stejně tak je nutné zamezit vstupu do vodních toků 12 hodin od aplikace! Avšak při invazi blech je takové podání nutné (a některá omezení jasná). Navíc, v příbalové informaci najdete přesný návod, jak s takovou bleší armádou zatočit. Cena se mi zdá také velice příznivá a líbí se mi vyjmenování všech zvířat, u kterých lze Bio Kill použít, včetně původců problémů.“

Celou recenzi naleznete tady.

–Daniela L.–

Bio Kill

Jack russell teriérka Annie

„Vzhledem k testovanému produktu jsem čekala na první možnost ho vyzkoušet. Ta se mi naskytla nedávno, a to když jsme začali pravidelně chodit do lesa. Majitelé psů určitě znají ty chvíle, kdy po procházce (nebo i při ní) vytahují ze psů nespočet klošů. Mně stačilo vytáhnout Bio Kill, nastříkat psa a vyrazit ho otestovat. Po první procházce ten rozdíl znát nijak nebyl, ale poté se to lepšilo, až si třeba pes přinesl z lesa pouze 1 až 2 kloše nebo také žádného. V jednu chvíli se nám "poštěstilo" a pes chytl blechy. Následovalo další nastříkání Bio Killem a čekání. Stejný úspěch jako dříve u klošů – blechy zmizely. Jedinou nevýhodou u Bio Killů je to, že je toxický pro kočky, a tudíž majitelé psů, kteří mají i kočky, musí sáhnout po něčem jiném.“

–Anna K.–

Obě recenzentky si vybraly kožní sprej k aplikaci přímo na mazlíčky. Po použití Bio Killu zaznamenaly pozitivní účinky a úbytek breberek. Pokud máte doma bleší invazi, tak neváhejte a objednejte Bio Kill! Už jste ho vyzkoušeli? Podělte se s námi o vaše zkušenosti do komentáře.

Uloženo do Testování

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář