Novinka Hill´s Ideal Balance

286 Shlédnutí 0 Líbí se

Nové jedinečné krmivo a pochoutky

Vyvážená, přírodní a lahodná. Taková je nová řada pro psy a kočky Hill’s™ Ideal Balance™.

Unikátní kombinace kvalitních přírodních ingrediencí v optimálním poměru navrženém veterináři. S kuřetem, tuňákem, hnědou rýži a také ovocem a zeleninou pro zdravý imunitní systém.

Ideal Balance je kompletní a vyvážená výživa pro psy a kočky z kvalitních přírodních surovin. Navíc je nové krmivo Hill´s obohaceno o vitamíny, minerály a aminokyseliny. Řada krmiv Ideal Balance byla vyvinuta odborníky na výživu tak, aby odpovídala jednotlivým životním fázím zvířete. Od štěněte nebo kotěte až po dospělého a staršího psa nebo kočku. Krmivo pro psy se pak dělí samozřejmě ještě podle velikosti plemene.


 Hills Ideal Balance

Co obsahují granule Hill’s Ideal Balance?

  •          100 % kompletní
  •          100 % vyvážené
  •          100 % chutné

S kuřetem nebo tuňákem na prvním místě ve složení. Kuře i tuňák je chuťově atraktivní a výborně stravitelný. Pro psy i kočky jsou živočišné bílkoviny naprosto nepostradatelné a proto by vždy měly být zastoupené v krmné dávce.

Kuře a tuňák v krmivech Ideal Balance je doplněno buď hnědou rýží, nebo bramborami. Pod označením NO GRAIN najdete tedy krmivo zcela bez obilovin. Místo obilovin je v granulích zdraví podporující ovoce a zelenina. Díky tomu jsou v krmivu vitamíny, minerály i aminokyseliny z přírodních zdrojů.
A ty jsou lehce stravitelné a pro vašeho domácího mazlíčka zajišťují silnou imunitu a dobrou kondici.

Krmivo Hill´s Ideal Balance je obohaceno také o omega3 a -6 nenasycené mastné kyseliny. Ty zajistí krásnou a lesklou srst vašeho čtyřnohého kamaráda. Zdravá kůže a srst značí silnou imunitu a souvisí s celkovým zdravotním stavem psů i koček.

 

A co v krmivech Hill’s Ideal Balance naopak nenajdete?

  •          0 % pšenice
  •          0 % kukuřice
  •          0 % sóji

 

Granule Hill´s Ideal Balance pro psy

Kuře a hnědá rýže je zcela nová receptura pro psy. Chuťově atraktivní granule mají kuře jako ingredienci číslo jedna a díky tomu skvěle voní a chutnají.

NO GRAIN receptury bez obilovin s kuřetem nebo tuňákem na prvním místě. V prvních No grain granulkách Hill´s najdete místo obilovin brambory, ovoce a zeleninu.

 

 

Granule Hill´s Ideal Balance pro kočky

Kuře  a hnědá rýže je zcela nová receptura pro kočky. Lahodné a křupavé granule mají kuře na prvním místě a díky tomu jsou pro kočky neodolatelně voňavé a chutné.

NO GRAIN receptury bez obilovin s kuřetem nebo tuňákem jako ingrediencí č. 1. . V prvních granulích Hill´s bez obilovin pro kočky najdete kuře nebo tuňáka v kombinaci s lehce stravitelnými bramborami, ovocem a zeleninou.

 

Vybalancovaná konzerva pro psa i lahodné kapsičky pro kočky

Miluje váš pes masové kousky v chutné šťávičce? Pak jistě neodolá konzervě Hill’s Ideal Balance s kuřetem a vepřovým. Křehké kuřecí se zeleninou zalité voňavou šťávou nadchne i ty největší psí gurmány. Konzerva Hill´s Ideal Balance je 100% přírodní – zcela bez barviv, dochucovadel a konzervačních látek.

Každá kočka se nechá zlákat na kapsičku s jemnými kousky ve šťávě. Kapsičky Hill´s Ideal Balance pro kočky jsou delikátní, jemné a tááák parádně voní. Přírodní složení bez barviv, konzervantů a dochucovadel je samozřejmostí. Vyberte si ze dvou variant:

 

Zdravé mlsání pro psy s pochoutkami Hill´s Ideal Balance

No Grain pamlsky pro psy s čerstvým kuřetem. Pečené kuřecí pochoutky pro psy bez obilovin. Přírodní pochoutka s kuřetem na prvním místě. Vyzkoušet můžete hned dvě varianty:

 

O společnosti Hill’s Pet Nutrition

Společnost byla založena před více než 70 lety s jedinečným závazkem ke zvířecí výživě a s cílem napomáhat ke zdraví a pohodě domácích mazlíčků, a zkvalitnit tak vztah mezi nimi a jejich majiteli. Hill's se věnuje výzkumu a výrobě průlomových výživových produktů pro psy a kočky s ohledem na jejich specifické potřeby.  Hill’s™ Prescription Diet™  terapeutická výživa pro domácí mazlíčky, Hill’s™ Science Plan™ a Hill’s™ Ideal Balance™ krmiva pro zdravý životní styl, jsou k dostání u veterinářů nebo u specializovaných prodejců po celém světě. A jedním z hrdých prodejců je samozřejmě i e-shop pethome.cz - u nás nakoupíte jak veterinární diety Hill's pro psy a kočky, tak komerční krmiva Vet Essential, Science Plan a zcela novou řadu Ideal Balance.

 Hill's Ideal Balance novinka pro psy i kočky

Zanechte komentář

Bezpečnostní kód
Blog

Nejnovější příspěvky