+420 511 444 369

Po-Pá 8:30 - 16:00

Doprava zdarma

k vybraným produktům

Doručení do

24 hodin
15 000 produktů

skladem

4 modelové příběhy z praxe 

ÚTULEK PRO PSY

Jsme malý útulek pro psy a naše situace není jednoduchá. Na pethome.cz jsme začali nakupovat veterinární diety pro nemocné pejsky, kteří se k nám občas také dostanou. Odměňovací program jsme objevili nedávno, ale hned jsme jej začali využívat naplno. Funguje to jednoduše tak, že všem páníčkům, kteří si od nás berou pejska, dáme kartičku s naším unikátním kódem. Ten zadají při nákupu na pethome.cz. Narovinu jim říkáme, že díky jejich nákupu získáme slevu 50Kč a tuto pak uplatníme na nákup krmiva pro nemocné pejsky. Pethome doporučujeme nejen kvůli slevě, kterou získá náš útulek, ale také proto, že zde nový páníček nakoupí velmi výhodně. Ušetříme novým majitelům hledání obchodu, kde by krmivo sháněli a navíc mají radost, že nás mohou podpořit, aniž by je to cokoliv stálo. Slevu 50 Kč na náš nákup totiž zcela financuje pethome. Pro nás je každá koruna dobrá a padesátikoruna je perfektní!

 

PEJSKAŘKA PÉŤA

Ahoj, jmenuju se Péťa a jsem tak trošku blázen do psů. Doma už mám tři a řeknu vám, že je to tedy celkem pěkná smečka. Procházky jsou pravidelnou součástí každého našeho dne, a protože já se procházím opravdu moc ráda, začala jsem na Facebooku organizovat společné procházky i pro kamarády pejskaře z mého blízkého okolí. Říkáme tomu psí srazy nebo také výlety a na Facebooku máme i svojí skupinku. Tyto aktivity dělám ve svém volném čase. Vytipuju si trasu, vyhlásím termín a svolávám účastníky. Často píšu sms, volám z mobilu nebo sedím klidně i hodinu u počítače. Většinou se také snažím donést na sraz pro každého nějakou drobnost – upeču pamlsky, vyrobím hračky nebo někde seženu vzorečky nějakého výborného krmiva. Protože jsem studentka, jsou pro mě i takové drobnosti finančně náročné. Nevím o nikom, kdo by podporoval podobné drobné aktivity a tak je pro mě odměňovací program zajímavou příležitostí. Přátelům na Facebooku sdílím svůj unikátní odkaz. Za každého kdo nakoupí, my pethome dá slevu 50 Kč a já pak můžu na jejich e-shopu nakoupit levně nějaké ty drobné dárečky pro psí kamarády. Například na posledním srazíku jsem měla pro každého účastníka jako dáreček pinzetu na klíšťata.

 

CHOVATELSKÁ STANICE

Chovem psů se zabýváme několik let a snažíme se našim pejskům i odchovávaným štěňátkům dávat vždy jen to nejlepší. Dlouhodobě nakupujeme krmivo i chovatelské potřeby na pethome a tento e-shop jsme novým páníčkům našich štěňátek doporučovali vždy. S odměňovacím programem je to pro nás ale ještě zajímavější, protože získáváme slevy na nákup krmiva pro naše pesany. A že to je za měsíc pěkná porce granulí to vám asi ani psát nemusím. Informaci o pethome.cz máme umístěnou na našich stránkách a navíc unikátní kód pro podporu naší chovatelské stanice posíláme každému novému páníčkovi e-mailem společně se seznamem co má svému štěňátku pořídit.

 

AGILITY KLUB

Založit si vlastní agility klub není žádná sranda. To jsme ale naštěstí na začátku nevěděli a tak jsme do toho prostě šli. Nakoupit si překážky, sekačku na trávu, pronajímat si plochu na cvičišti a ještě si čas od času pozvat nějakého dobrého trenéra či uspořádat tábor, závody nebo intenzivku - to stojí nejen spoustu úsilí, ale také peněz. Na pethome jsme narazili právě při hledání sponzora na závody. Potřebovali jsme samozřejmě zajistit nějaké dárečky pro účastníky a ceny pro vítěze. Pethome nám poslal pozvánku do odměňovacího programu a my jsme neváhali a ihned se zapojili. Náš odkaz sdílíme samozřejmě se všemi, kdo k nám chodí trénovat, jezdí na naše akce a tábory anebo nás prostě znají. Odkaz máme umístěný na webovkách, v patičce e-mailu, ale také ho vkládáme na Facebook nebo jej rozdáváme všem, kdo k nám dorazí (vytiskneme jej do propozic třeba J). Doporučujeme pethome a získáváme za to slevy, díky kterým si pak můžeme nakoupit mnohem levněji ceny pro vítěze našich závodů nebo jsme je také využili na nákup výcvikových pomůcek.

 

 

FAQ

REGISTROVAT

JAK JEDNODUŠE ZÍSKAT JEŠTĚ VÍCE BODŮ NA SVÉ KONTO

VSTUP DO SPRÁVY ÚČTU PRO REGISTROVANÉ

.

..

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

ODMĚŇOVACÍ PROGRAM