Pomáháme srdcem. A samozřejmě také penězi!

 

Jste útulek, dočasná péče, cvičák, kynologická organizace, chovatel nebo prostě jen milujete zvířata a sháníte pro ně krmení, pelíšky nebo cokoliv jiného?

A nehledáte také náhodou sponzora?

 

Ať už se staráte o zvířátka, pořádáte zajímavé akce nebo jen máte doma svého chlupatého mazlíčka a sháníte prostředky na péči o něj, tak pro vás máme zcela nový unikátní odměňovací program WE HELP YOU.

 

Neděláme rozdíl mezi velkou organizací a drobným chovatelem. Neřešíme, zda máte deset koní, nebo jednoho křečka. My prostě a jednoduše odměníme každého.

 

Víme, že v dnešní době shání sponzora mnoho organizací. Také víme, že někteří v boji o pomoc neuspějí a to i přesto, že jí potřebují. I my jsme bohužel museli některé žádosti o podporu odmítat. Rvalo nám to srdce a chtěli jsme pomoct každému. A jednoho dne jsme si řekli, že to změníme. Že jednoduše podpoříme každého, kdo to potřebuje! 

 

A tak jsme vymysleli způsob, díky kterému už nikdy neodmítneme žádnou žádost o pomoc. Naopak. Všem vyhovíme a každý s námi najde svého sponzora. Nejsme ale obyčejný sponzor, který vás jednorázově podpoří tak jak se mu hodí. My budeme vaším stálým a dlouhodobým partnerem.

 

Odměňovací program WE HELP YOU je otevřený opravdu každému. A pravidla má velmi jednoduchá. Stačí se zaregistrovat a sdílet svůj unikátní kód mezi vaše fanoušky, kamarády a podporovatele. Pethome vám za každý kontakt, který u nás nakoupí nad tisícovku, připíše 50 Kč.

 

5 jedinečných výhod odměňovacího programu We Help You

  • WE HELP YOU je férový. Neřešíme kdo je kdo. Ať už máte doma nemocného pejska a sbíráte peníze na jeho krmivo, nebo máte pejska zdravého a šetříte si na nový pelech. Ať jste útulek, který shání prostředky na krmení pro své svěřence, nebo pořádáte závody či výstavu a chcete za nasbírané peníze koupit ceny pro vítěze. 

 

  • Odměny jsou pravidelné. Nenabízíme vám jednorázový příspěvek, ale trvalý přísun peněz, o kterém máte navíc dokonalý přehled a prostředky máte zcela pod svojí správou a kontrolou.

 

  • Odměny máte ve svých rukou. Jak vaše prostředky uplatníte, necháváme zcela na vás. Potřebujete krmivo? Pelíšky? Veterinární diety? Speciální doplňky stravy? Hračky? Nebo cokoliv jiného? Svoje peníze máte zcela ve svých rukou. Použijte je přesně na to, na co chcete.

 

  • Získání odměny je tááák jednoduché. Naše podpora je určena všem bez rozdílu. Máte ji zcela ve svých rukou a je pro vás dostupná kdykoliv. Jediné na čem záleží, je vaše aktivita. Čím více oslovíte přátel a fanoušků, tím větší šanci máte na získání prostředků na nákup toho co potřebujete od pethome.

 

  • Díky pethome vám může pomáhat rodina, kamarádi, kolegové z práce, ale také úplně cizí lidé, kteří navštěvují vaše webové stránky, znají vás z Facebooku nebo s nimi komunikujete e-mailem. A nejlepší na tom je, že je to také vůbec nic nestojí. Peníze vám totiž dáváme my! 

 

3 jednoduché kroky k odměnám

  • Dejte vašim přátelům vědět, že sháníte podporu a jak vám mohou jednoduše pomoci k penězům.
  • Sdílejte s nimi váš unikátní kód. A kdo u nás nakoupí, ten vám pomáhá!
  • Za každého dostanete od pethome 50 Kč!

 

FAQ

Registrovat

4 modelové příběhy z praxe

Jak jednoduše získat ještě více bodů na své konto

Vstup do správy účtu pro registrované

.

..

VĚRNOSTNÍ PROGRAM WE LOVE YOU