Po-Pá 8:30 - 16:00
Doprava zdarma
k vybraným produktůmDoručení do
24 hodinskladem
Tento produkt se neprodává jednotlivě. Musíte vybrat minimálně 1 množství pro tento produkt.
Ušetřete s naší SMART cenou! Můžete ji snadno získat:
Pro využití věrnostního bonusu se po prvním nákupu zaregistrujte. Na potvrzovací stránce objednávky stačí zadat heslo a kliknout na "Vytvořit registraci". Při dalším nákupu už na vás bude čekat vaše sleva.
Nakupujte chytře, nakupujte SMART!
Přírodní prostředek proti zánětu a bolesti
ALAVIS™ MSM pro koně obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v kombinaci se značkovými kolageny COLLYSS™ a CARTIDYSS™.
ALAVIS™ MSM pro koně má prokázané analgetické (bolest tišící) a antiflogistické (protizánětlivé)účinky. Snižuje produkci mediátorů zánětu, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Při užívání přípravku ALAVIS™ MSM bylo zjištěno lepší hojení ran, proto je vhodné ho užívat u poúrazových a pooperačních stavů.
ALAVIS™ MSM pro koně se díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům podílí také na odbourání poškozené kloubní tkáně. Lze ho také úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů. Také podporuje obnovu srsti a kopytní rohoviny.
ALAVIS™ MSM pro koně lze podávat i preventivně, kdy v těle není zánět. Není-li v těle zánět, využívá se látka MSM pro regeneraci a relaxaci svalů a pro zpevnění kolagenních vláken, která jsou nejen ve vazech a šlachách, ale i ve vláknité složce chrupavek a kostí, a tím dojde ke zpevnění jak chrupavek tak kostní tkáně. Pomocí látky MSM tedy dochází ke zpevnění celého pohybového aparátu.
ALAVIS™ MSM pro koně je vhodný zejména při těchto potížích:
ALAVIS™ MSM pro koně doporučujeme podávat:
Obsah účinných látek v 1 kg:
MSM - Methylsulfonylmethan 994 g
COLLYSS™ 3 g
CARTIDYSS™ 3 g
MSM – Methylsulfonylmethan
MSM – Methylsulfonylmethan je látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. Síra je mimo jiné zapojena do procesu tvorby kolagenu a glukosaminů – základních stavebních látek kloubních chrupavek a pojivových tkání.
COLLYSS™
Collyss™ - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.
CARTIDYSS™
CARTIDYSS™ - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.
Dávkování:
Hmotnost koně Iniciační dávka (prvních 10 dní) denně Udržovací dávka (pokračovací) denně
100 kg 2 odměrky 1 odměrka
500 kg 6-10 odměrek 3-5 odměrek
1 odměrka = 4,3 g
Způsob použití: Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do jádra či melasy nebo podat přímo do tlamy. Přípravek ALAVIS™ MSM je bílý krystalický prášek bez sirného zápachu.
Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky. Nejedná se o doping, je možné podávat po celou dobu sportovní sezóny.
Náš tip pro dlouhodobé podávání: ALAVIS™ MSM pro koně + ALAVIS™ Duoflex – tuto kombinaci doporučujeme pro dlouhodobé podávání u koní s chronickými problémy pohybového aparátu. Společné podávání zajišťuje regeneraci kloubních chrupavek, zlepšení jejich lubrikace, regeneraci a relaxaci svalů a zpevnění vazů a šlach, které zpevňují celý pohybový aparát.
POUZE PRO ZVÍŘATA!
Velikost balení: 600 g prášku
Podle zvířete | Kůň |
Aplikační forma | Prášek |
Specifické určení krmiva | Mobility - podpora kloubů |
Ověřený zákazník
.
Ověřený zákazník
Pro:
Stále stejně kvalitní.
.
Ověřený zákazník
Pro:
hhlavně pomáhá
.
Ověřený zákazník
Pro:
Dobře rozpustný,vypadá že zabírá mně i kočičce.
.
Ověřený zákazník
Celkové hodnocení:
produkt využívám stále,pomáhá mi na klouby.Produkt používá i moje dcera.Jsme spokojeni.
.
Ověřený zákazník
Pro:
velikost balení
nízké dávkování
.
Ověřený zákazník
Pro:
Opravdu, ale opravdu pomůže
Celkové hodnocení:
Už užívám asi 4 roky, velmi spokojená. Dávám i psovi.
Dávku sobě i pejskovi odvažuji přesně na váze
.
Ověřený zákazník
Celkové hodnocení:
Kupujeme již několik let a jsme spokojeni
.
Ověřený zákazník
.
Ověřený zákazník
Pro:
bylo nám doporučeno veterinářkou, která má s produktem dobré zkušenosti
Celkové hodnocení:
Používáme produkt krátce, proto nemohu zatím hodnotit.
.
Ověřený zákazník
Celkové hodnocení:
chutná víc než pro lidi
.
Ověřený zákazník
Pro:
koupil jsem pro psa zabírá
Celkové hodnocení:
doporučuji koupit
.
Ověřený zákazník
.
Ověřený zákazník
Pro:
Na co je určen, tak tam pomáhá.
.
Dana
Pro:
pomohlo
.
Ověřený zákazník
Pro:
Na doporučení.
Celkové hodnocení:
Na doporučení.
.
Bespat
Celkové hodnocení:
Používám produkt krátce, proto nemohu zatím hodnotit.
.
Ověřený zákazník
.
Ověřený zákazník
Celkové hodnocení:
Alavis podáváme psovi a velice mu pomáhá na kloubní problémy. Bez Alavisu má bolesti a problémy s chůzí.
.
hluchanj
Celkové hodnocení:
Jsem s přípravkem velmi spokojen.
.
Ověřený zákazník
.
Ověřený zákazník
.
Text