Prohlédnuté produkty

Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost dodání a výborná informace o dodání zboží.

2020-02-23

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Spolehlivý obchod v dodávce zboží a jeho kvalitě

2020-02-23

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
super servis, moc děkuji

2020-02-23

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
spolehlivost, rychlost, dobrá komunikace.

2020-02-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Doporučuji.

2020-02-22

Specific COD Omega Plus Support 3,5kg pes Zobrazit větší

42038

Upozornění: poslední kusy skladem!

Specific COD Omega Plus Support 3,5kg pes

21.11.2020

Specific

Specific COD je dietní krmivo pro psy určené k podpoře funkcí kůže v případě atopií, problémech kůže a srsti. Dále ve stavech vyžadující zvýšený přísun omega 3 mastné kyseliny a zánětlivých stavech. Lze použít jako náhradu standartního krmiva.

Více informací

1 Položka

759 Kč

( -14.6 % )

648 Kč


Parametry

Specifické potřeby Sensitive skin-citlivá kůže
Podle zvířete Pes
Zdroj proteinu Vejce
Veterinární dieta Intolerance a alergie, Kůže a srst, Pohybový aparát
Kvalita/Řada krmiva Veterinární dieta

Více informací

Popis
Dermatologické změny s hypersenzitivní zánětlivou reakcí (atopie, bleší alergie), problémy kůže a srsti reagující na zvýšené hladiny NMK, vitamínů a minerálů, artritidy a kolitidy, stavy vyžadující zvýšený přísun omega 3 mastných kys. (kachexie, neoplazie, poruchy imunity), krmení pro zdravé psy.

Indikace
Alergická dermatitida vyvolaná atopií nebo alergií na bleší kousnutí.
Rekonvalescence (např. po chirurgickém výkonu), kachexie (související např. s rakovinou nebo s onemocněním srdce) a anorexie.
Neoplazie.
Srdeční selhání (bez současného postižení ledvin).
Problémy kůže a srsti reagující na podání vyšších hladin živin jako jsou nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a minerály důležité pro správnou funkci kůže.
Imunitně podmíněné poruchy a zánětlivé stavy reagující na vysoký přísun omega-3 nenasycených mastných kyselin jako např. astma, kolitida.
Dieta pro zdravé psy nahrazující standardní krmivo.

Vlastnosti a charakteristika krmiva
Unikátně vysoká hladina omega-3 mastných kyselin EPA A DHA z rybího oleje a omega-6 mastné kyseliny GLA z brutnákového oleje. Tyto mastné kyseliny ovlivňují imunitní systém prostřednictvím inhibice syntézy eikosanoidů. Pokud v těle vzniká méně zánětlivých eikosanoidů, reakce přecitlivělosti kůže může být díky působení těchto kyselin EPA, DHA a GLA utlumena. Proto je dieta SPECIFIC™ CΩD Plus Support ideální pro psy s atopií. Omezená produkce eikosanoidů může působit též příznivě u dalších imunitně zprostředkovaných stavů jako je např. astma a kolitida.
SPECIFIC™ CΩD Plus Support obsahuje beta glukany a zvýšenou hladinu zinku, selenu, argininu a omega -3 nenasycených mastných kyselin. Tyto živiny podporují správné fungování imunitního systému. Beta glukany se váží na makrofágy a ovlivňují tak imunitní systém. Výsledkem jejich působení je zvýšená antimikrobiální aktivita, buněčná obrana a protizánětlivá odpověď.
Vysoký obsah energie, vysoká koncentrace esenciálních živin, vysoká stravitelnost a výborná chutnost podporují proces rekonvalescence po těžkých onemocněních, chirurgických zákrocích, poraněních a obdobích celkové tělesné vyčerpanosti. Unikátně vysoké hladiny omega 3 – mastných kyselin jsou prevencí kachexie např.u neoplastických procesů nebo onemocnění srdce. Zvýšené množství živin podporujících správné fungování imunitního systému zvyšuje rezistenci vůči infekcím.
Do diety jsou přidány L-karnitin a taurin na podporu správného fungování srdečního svalu. V kombinaci se středně vysokým obsahem sodíku napomáhá dieta omezit zadržování vody a hypertenzi a vysoké hladiny omega-3 mastných kyselin působí preventivně při rozvoji kachexie a arytmie. Psům s omezenou funkcí srdce tato dieta zabezpečí optimální nutriční podporu.
Kůže je velmi metabolicky aktivní a vyžaduje dostatečný přísun specifických živin. Zvýšený obsah nenasycených mastných kyselin, celkového tuku, vitamínů B-komplexu, vitamínů A a E, bílkovin, zinku a selenu podporuje zdravou kůži a srst.

Doplňující informace
SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support obsahuje proteiny vysoké kvality.
SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support lze využít jako nutriční podporu psů s neoplazií. Vysoký obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin může omezit růst nádorů a působit preventivně v rozvoji související kachexie. Přidané beta glukany mohou napomáhat v procesu regrese tumorů. Zvýšený obsah všech živin podporuje imunitní systém a zlepšuje kondici psů s neoplazií.
Záměna původních mastných kyselin v buněčných membránách za mastné kyseliny z diety SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support (EPA, DHA a GLA) trvá určitou dobu. Proto je třeba vyčkat až 12 týdnů, než se dostaví úplný účinek diety. Zlepšení stavu je však zpravidla patrné již po 6-8 týdnech.
Dieta SPECIFIC™ CΩD Omega Plus je speciálně balená v ochranné dusíkové atmosféře z důvodu ochrany EPA, DHA a GLA ve výrobku.

Kontraindikace
Psi s poruchami krevní srážlivosti.
Psi s hyperlipidémií.

Složení
Pšenice, rýže, vejce, rybí moučka, rybí olej, bramborový protein, minerální látky, arginin, živočišný tuk, kukuřičný protein, hydrolyzovaný vepřový protein, prášková celulóza, olej z brutnáku lékařského, vitamíny a stopové prvky, semena jitrocele blešníku (psyllium), taurin, L-karnitin, slunečnicový olej.

Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT a propyl galát.

Neobsahuje syntetická zchutňovadla a barviva.
 

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi
Specific COD Omega Plus Support 3,5kg pes

Specific COD Omega Plus Support 3,5kg pes

Specific COD je dietní krmivo pro psy určené k podpoře funkcí kůže v případě atopií, problémech kůže a srsti. Dále ve stavech vyžadující zvýšený přísun omega 3 mastné kyseliny a zánětlivých stavech. Lze použít jako náhradu standartního krmiva.
Napsat recenzi