Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

ironvil
5.005.005.005.005.00
Vše ok

2018-04-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
velmi dobrý obchod se spoustou produktů dobrá spolupráce se prodejci

2018-04-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
+ -

2018-04-19

Lída
5.005.005.005.005.00
Široký sortiment, rychlé dodání

2018-04-19

Helena
5.005.005.005.005.00
Obchod má přehledné webové stránky, objednávali jsme granule,nebylo to poprvé.Krátké dodací lhůty,vždy jsou pečlivě zabalené, v krabici..Přijatelné ceny...Skvělá komunikace s obchodem. Děkuji,přeji hodně spokojených zákazníků.

2018-04-19

Top 3 kloubní výživy pro koně

Top 3 kloubní výživy pro koně

Kulhání, záněty kloubů, onemocnění a úrazy pohybového aparátu postihují koně stejně tak jako lidi. Omezení pohyblivosti a bolesti kloubů snižují kvalitu života.

Mnoho lidí neví, že se dá problémům s klouby předcházet anebo je výrazně tlumit, pokud již nastanou. A to pouhým zařazením vhodného chondroprotektiva neboli látky pečující o klouby do výživy.

Chondroprotektivní látky jsou obsažené v doplňcích stravy, které jsou známé pod názvem kloubní výživa. Kloubní výživu je třeba vybírat obezřetně, protože na trhu jsou dostupné různé druhy. Ne všechny nutriční doplňky, které by měly pečovat o zdraví kloubů, jsou stejně účinné!

Vyberte si tu nejlepší kloubní výživu s maximálním efektem pro zdraví kloubů  podáváním kloubní výživy pro koně obnovíte pohyblivost kloubů, zmírníte bolesti a navrátíte radost z pohybu.

Aptus Apto-Flex Equine

Nejprodávanější tekutá kloubní výživa pro koně a první volba veterinárních lékařů při řešení kloubních obtíží. Nejkomplexnější výživa na klouby vhodná pro všechny věkové kategorie a druhy obtíží.

Sladký sirup se může chlubit vysokou vstřebatelností účinných látek a zmíněným velmi komplexním složením. Koňský Apto-Flex obsahuje 5 složek, které aktivně pečují o bolavé klouby při vysoké zátěži, sportu anebo po úraze či operaci. Účinné látky jsou v Apto-Flexu obsaženy v maximální čistotě a farmaceutické kvalitě.

Apto-Flex pro koně má nízké dávkování a je velmi šetrný k organismu. Díky tomu se dá užívat trvale bez přestávek. Toto ocení především jedinci s chronickým nebo degenerativním onemocněním kloubů.

Apto-Flex pro koně

Alavis Triple Blend Extra silný

Novinkou na trhu je Alavis Triple Blend s vylepšeným složením pro vyšší účinnost. Nový Alavis Triple Blend je sypký prášek s jablečnou příchutí, který se dá jednoduše zamíchat do krmení.

Původní složení Alavisu pro koně je v silnější verzi obohaceno o hydrolizované kolageny Collyss a Cartidyss. Díky přídavku kolagenu dochází k intenzivnější regeneraci kloubů po vyšší zátěži.

Nové složení Alavisu Triple Blend je extra vhodné pro prevenci i regeneraci kloubů a to zejména pro sportovce.

Koňský Alavis Triple Blend Extra Silný

GelorenHA

Oblíbenou volbou pro pravidelné kúry péče o klouby jsou chutné želatinové tablety GelorenHA s ovocnou příchutí. Jedinečnou výhodou kloubní výživy v želatinových „bonbonech“ je její snadné dávkování a vysoká chutnost.

Geloren pro koně obsahuje 3 účinné látky v potravinářské kvalitě a to kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a želatinu.

Nejčastěji je Geloren doporučován jako prevence rozvoje problémů s klouby pro mladé a rostoucí jedince či pro mírnou sportovní zátěž. Výborný je také u stárnoucích jedinců jako prevence rozvoje kloubních onemocnění.

Koňský Geloren na klouby

Uloženo do Novinky

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář