Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
2.502.502.502.502.50
Mohu vřele doporučit

2018-03-22

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
Zboží přišlo o 2 dny později, než bylo uvedeno.

2018-03-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Dobré ceny, rychlé dodání

2018-03-20

turek
5.005.005.005.005.00
Mohu vřele doporučit. Velký výběr zboží a přijatelné ceny. Doprava zdarma

2018-03-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
doporučuji

2018-03-21

Nové trendy ve výživě psů a koček

Nové trendy ve výživě psů a koček

Zajímáte se o výživu psů a koček? Jistě jste postřehli velkou oblibu krmiv s nízkým obsahem nebo zcela bez obilovin. Výrobci ovšem zacházejí ještě mnohem dál a abychom mohli naše čtyřnohé mazlíčky krmit kvalitními granulemi, tak se ve složení objevují i méně tradiční či dokonce neznámé suroviny, které však pozitivně ovlivňují fungování psího a kočičího organismu.

N&D Quinoa pro psy a kočky

Rádi bychom vám představili naprostou novinku na poli krmiv pro pejsky a kočičky. Jedná se o receptury oblíbených granulí N&D, které místo tradičních obilovin obsahují semínka quinoi. Jak už je u těchto granulí zvykem můžete si vybrat z velké škály masových příchutí.

Co je to quinoa?

Jedná se o rostlinu pocházející z Jižní Ameriky, která je známá pod názvem merlík chilský. Pozornost je věnována jejím semínkům, s nimiž se nakládá jako s jinými obilninami. Merlík se ovšem řadím k pseudoobilninám a neobsahuje lepek.

Quinoa má vysoký obsah vlákniny, čímž podporuje správnou funkci trávicího ústrojí. Je zdrojem bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Obsahuje např. vitamín E, který je silným antioxidantem. Dále pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi, což ji činí vhodnou i pro diabetiky. Zvyšuje kvalitu spánku a dokonce snižuje riziko rakoviny!

Již Inkové věděli o blahodárných účincích této rostliny na organismus, a proto ji užívali. Nyní můžete dopřát i vy svému pejskovi a kočičce recept Inků na zdraví.

„ND

N&D: funkční výživa

N&D quinoa je funkční krmivo navrženo pro specifické potřeby psů i koček. Vybrat si můžete z 11 receptur, které splňují speciální výživové nároky vašich mazlíčků a jsou rozděleny do 4 kategorií.

Skin & Coat >> pro zdravý a lesklý kožíšek vašich mazlíčků

Receptura Skin & Coat obsahuje kromě kvalitního masa a quinoi i jiné méně tradiční suroviny jako je kokos a kurkuma. Kokos obsahuje větší množství zinku, ten je důležitou součástí keratinu, který chrání kůži a zachovává ji zdravou. Další surovinou je kurkuma, jež je známá jako koření. Obsahuje antioxidanty a podporuje kožní regenaraci. Její nejaktivnější složkou je kurkumin, který podporuje hojení ran a kožních nemocí.

Pro kočičky:

N&D GF Quinoa Cat Qual & Coconut – křepelka s kokosem, quinoou a kurkumou

N&D GF Quinoa Cat Herring & Coconut – sleď s quinoou, kokosem a kurkumou

Pro pejsky:

N&D GF Quinoa Dog Duck & Coconut – kachna s kokosem, quinoou a kurkumou

N&D GF Quinoa Dog Venison & Coconut – zvěřina s kokosem, quinoou a kurkumou

N&D GF Quinoa Dog Herring & Coconut – sleď s quinoou, kokosem a kurkumou

N&D GF Quinoa Dog Qual & Coconut – křepelka s kokosem, quinoou a kurkumou

Digestion >> vysoce stravitelná receptura pro chlupáče, kteří mají problémy se zažíváním

V receptuře Digestion pro citlivé trávení naleznete kromě jehěčího masa a quinoi také fenykl, mátu a v granulích pro pejska navíc i artyčoky. Fenykl pomáhá řešit trávicí problémy a podporuje trávení, látky v něm obsažené navíc uvolňují svalstvo v távicím traktu. Máta perpná je svými pozitivními účinky při žaludečních problémech proslulá, celkově napomáhá správnému fungování trávení. Artyčoky podporují trávení, protože obsahují cynarin, který napomáhá tvorbě žluči a probiotikum inulin.

Pro kočičky:

N&D GF Quinoa Cat Lamb & Fennel – jehně s quinoou, fenyklem a mátou

Pro pejsky:

N&D GF Quinoa Dog Lamb & Fennel – jehně s quinoou, fenyklem, mátou a artyčoky

Weight Management >> vhodné pro pejsky a kočičky, kteří bojují s obezitou

Pokud doma máte obézního mazlíčka, pak je pro vás vhodná receptura Weight Management, která opět obsahuje něco navíc. Kromě jehněčího masa a quinoi v ní najdete brokolici a chřest. Brokolice je zdrojem antioxidantů a vlákniny, navozuje pocit sytosti, takže se po jídle bude váš mazlíček cítit plný a nebude mít hlad. Chřest posporuje peristaltické pohyby střev a má močopudné účinky, dále podporuje fungování metabolismu a urychluje spalování tuků.

Pro kočičky:

N&D GF Quinoa Cat Lamb & Broccoli – jehně s quinoou, brokolicí a chřestem

Pro pejsky:

N&D GF Quinoa Dog Lamb & Broccoli – jehně s quinoou, brokolicí a chřestem

Urinary >> receptura vyvinutá speciálně pro kočičky, které trápí problémy s močovým ústrojím

Pro problémy s močovým ústrojím u kočiček je tu receptura Urinary, která obsahuje kvalitní kachní maso, quinou, brusinky a heřmánek. Brusinky pozitivně ovlivňují prostředí v močových cestách a zabraňují tvorbě močových kamenů, protože udržují mírně kyselou moč. Heřmánek obsahuje látky flavonoidy, které mají protizánětlivý účineka podporují činnost močového ústrojí.

N&D GF Quinoa Cat Duck & Cranberry – kachna s quinoou, brusinkami a heřmánkem

„ND

TIP: Vyzkoušet můžete i N&D Pumpkin s další netradiční přísadou, a to dýní! Více se dočtete v našem článku

N&D Grain Free granule s dýní pro extra citlivé zažívání.

Uloženo do Jak vybrat Novinky  

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář