Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

ironvil
5.005.005.005.005.00
Vše ok

2018-04-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
velmi dobrý obchod se spoustou produktů dobrá spolupráce se prodejci

2018-04-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
+ -

2018-04-19

Lída
5.005.005.005.005.00
Široký sortiment, rychlé dodání

2018-04-19

Helena
5.005.005.005.005.00
Obchod má přehledné webové stránky, objednávali jsme granule,nebylo to poprvé.Krátké dodací lhůty,vždy jsou pečlivě zabalené, v krabici..Přijatelné ceny...Skvělá komunikace s obchodem. Děkuji,přeji hodně spokojených zákazníků.

2018-04-19

Feliway = přirozené zklidnění vaší kočky

Feliway = přirozené zklidnění vaší kočky

Každá kočkařka i kočkař si přeje, aby jeho kočičí svěřenec byl spokojený a štastný. Bohužel ač jsou kočky velmi inteligentní, tak mluvit neumí. A vy tak musíte umět číst z jejich chování, zda jsou v pohodě, nebo je něco trápí.

Vytvoření přívětivého domácího prostředí pro kočku je základem pro její spokojený život ve vašem bytě či domě. Aby kočka vaší domácnost milovala a považovala ji za svoje bezpečné teritorium, může být někdy složité. Kočky mají specifické nároky na soukromí i prostor ve kterém se pohybují.

Naštěstí ale nemusíte uprostřed obýváku zasadit strom, zašít do gauče šantu kočičí a mít na každém rohu tmavou schovku. Tajemství kočičí spokojenosti bylo odhaleno a i vy můžete zajistit bezpečný domov, kde se vaše kočička bude cítit dobře.

Seznamte se s Feliway - jedinečnými připravky na utlumení stresu a zklidnění koček!

 

Co je Feliway na zklidnění koček?

 

Revoluční přípravek na zklidnění koček, který potlačuje stres a přirozeně zklidní kočky každého věku i velikosti. A to díky feromonům.

Feliway imituje kočičí tvářové feromony, jež kočky vypouštějí, když se o něco otírají svým čumáčkem. Tento specifický feromon, označovaný jako F3, vylučuje kočka v prostředí, pokud se tam cítí bezpečně a spokojeně. Možná si vybavíte situaci, kdy sedíte a kočka se takto otírá o vaší židli, křeslo nebo gauč. Tímto otíráním vylučuje tvářový feromon a tak si značkuje bezpečné prostředí. Právě tam, kde má kočka takto "označkováno", se cítí v klidu. 

Díky produktům Feliway se vaše kočička bude cítit dobře, kdekoliv tyto umělé feromony použijete, protože dokonale napodobují ten její.

A co jsou to feromony? Jedná se o chemické signály, jejichž prostřednictvím se mohou zvířata dorozumívat. Feromonová stopa, kterou kočka někde zanechá slouží ostatním kočkám jako vzkaz, ale zároveň je to označení pro ni samotnou. Vdechování feromonů se nazývá flémování a kočky vnímají feromony vomeronazálním orgánem, který dál předává informaci do mozku. Tento proces je bezděčný, takže jej kočka nemůže ovlivnit.

Mrkněte na video, které zobrazuje, jakým způsobem feromony na kočičku působí:

 

Feliway sprej

Přípravek ve formě spreje na zklidnění pro kočky se hodí pro použití na různé předměty a místa, na nichž chcete zanechat feromonovou stopu, která v kočkách vyvolá pozitivní pocity. Nanášení je velmi jednoduché a po stříknutí počkejte 15 minut, než kočku pustíte do prostoru, kde jste Feliway sprej použili.

NÁŠ TIP! Velmi vhodné je použití spreje do přepravky, když se chystáte s kočičkou na cesty. Na tyto příležitosti si pořiďte praktické cestovní balení Feliway Travel Sprej 20 ml.

 

Feliway difuzér

Feliway difuzér proti stresu u koček, jednoduše zapojíte do elektrické zásuvky, kde bude nepřetržitě uvolňovat kočičí feromony. Náplň o objemu 48 ml vám vydrží po dobu 30 dní a je schopna pozitivně ovlivnit prostor o výměře 50 až 70 m2. Kočky budou pak váš byt považovat za příjemné útočiště a je dokonce dokázáno, že se pak více zdržují uvnitř, i když mají možnost z bytu odcházet ven.

NÁŠ TIP! Difuzér na zklidnění doporučujeme použít pro kočky v dlouhodobějším stresu, který může být způsoben stěhováním, příchodem nového domácího mazlíčka nebo miminka, ztrátou blízké osoby nebo zvířecího kamaráda atp.

 

Je vaše kočka v pohodě, nebo ve stresu?

 

A jak zjistíte, že je vaše kočička doma spokojená, nebo naopak ve stresu? Poznat to můžete pozorováním jejího chování.

Spokojená kočka chodí s ocasem vzhůru, je uvolněná, hraje si, objevuje, vyžaduje vaši pozornost a má chuť k jídlu. Pokud se obličejem otírá o cokoliv, tak vylučuje tvářové feromony, kterými dává najevo, že se cítí dobře a má to doma pod kontrolou. 

Nespokojená kočka může naopak škrábat a značkovat na nepatřičných místech, ztrácí chuť k jídlu, je pasivní, spíše se ukrývá a nadměrně pečuje o svou srst. Jakmile si začnete všímat takového chování, použijte Feliway, uvidíte, že nežádoucí projevy brzy ustanou a kočička se doma opět začne cítit bezpečně.

NÁŠ TIP: Psychickou pohodu vaší kočky můžete posoudit také "online" a to vyplněním jednoduchého dotazníku. Z vašich odpovědí se dozvíte, do jaké míry je vaše kočka ohrožena nežádoucím stresem. A také vám bude jasné zda je vhodné sáhnout po feromonovém přípravku na zklidnění koček.

 Feliway difuzér

Kdy a kde Feliway použít pro zklidnění vaší kočky?

 

Pomocí přípravků Feliway můžete vaší kočičce pomoci v klidu a pohodě přečkat jakékoliv stresové situace a vytvořit pro ni bezpečný domov, kde se bude cítit příjemně a uvolněně. Feliway se nemusíte bát použít, i když máte pejska nebo jiného domácího mazlíčka - ostatní zvířátka kočičí feromony žádným způsobem neovlivňují.

Existuje mnoho faktorů, které mohou spustit stres u koček. Obecně kočky hůře snášejí jakékoliv změny prostředí, rozrušit je může ale i pouhé stěhování nábytku v bytě, kde jsou již zvyklé. Kočička může cítit nepohodu, také pokud je její soukromí často narušováno. A to jak jinými zvířaty, tak třeba častými návštěvami. Většina koček samozřejmě nemá ráda cestování a návštěvy veterinárního lékaře. Ve všech těchto situacích použijte Feliway a ulehčete vaší kočičce jejich zvládnutí s klidem bez zbytečného stresu. 

 

3 nejčastější kočičí stresy

Pobyt mimo domov a cestování

Chystáte se na dovolenou a kočku umisťujete do hotelu nebo ke svým známým? Nebo kočku berete s sebou na výlet a bude s vámi spát například v hotelovém pokoji? Vždy je vhodné v novém prostředí použít Feliway, abyste vytvořili pro kočku příjemnou feromonovou stopu, díky níž se bude cítit bezpečně.

A i před návratem kočky zpět domů je opět žádoucí „navonět“ prostředí feromony, usnadníte jí příchod domů.

Před očekávanou cestou také vždy vystříkejte přepravku sprejem, kočka by měla být po dobu přepravy klidnější. A to i pokud se chystáte na kratší cestu například na kočičí výstavu nebo k veterináři.

 

Nové kotě a seznamování koček

Pořizujete si koťátko? Ještě před příchodem nového přírůstku domů zapojte do zásuvky Feliway difuzér a nechte jej působit v prostředí. Kotě se u vás bude cítit hned od začátku dobře a ulehčíte mu tím přechod do nového domova.

Po difuzéru na zmírnění stresu u kočky je vhodné sáhnout i při seznamování koček. Prostředí bude pro všechny kočičí účastníky příjemné, a to může pozitivně ovlivnit jak jejich první setkání, tak i další soužití.

 

Změny prostředí, návštěvy a bujaré oslavy

Ať už se stěhujete do nového nebo se třeba jen rozhodnete malovat, na vaší kočičku změna prostředí nebo uspořádání bytu vždy silně zapůsobí. Zapojte Feliway do zásuvky a kočka pochopí, že nemusí být ze změn vystresovaná a přirozeně se zklidní.

Pokud míváte často návštěvy a nebo se blíží období vánočních svátků a silvestrovských oslav, sáhněte po Feliway. Navíc byste v takovýchto případech měli vaší kočičce připravit dostatek úkrytů, do kterých si může zalézt. Deky a pelechy je vhodné postříkat Feliway sprejem a v případě vánočních a silvestrovských oslav doporučujeme zapnout i difuzér.

Feliway Sprej pro zklidnění koček

 

Použití přípravků Feliway na zklidnění koček je vhodné kdykoliv máte pocit, že je vaše kočka ve stresu nebo se necítí v pohodě.  

Feromony vám pomohou připravit takový domov, ve kterém se vaše kočička bude cítit příjemně a bezpečně. Ostatní zvířata ani lidi feromon obsažený v přípravcích Feliway nijak neovlivňuje, takže se jeho použití nemusíte bát. Komunikujte se svou kočičkou prostřednictvím feromonů, jak je to pro ni přirozené.

Uloženo do Novinky

  • Komentáře ( 1 )
Anna

2016-11-30 10:55:21

Dobrý den, náš veterinář používá Feliway sprej při vyšetření a tak jsme ho na jeho doporučení koupili. Náš Timurek již nemá v přepravce problém a cestování zvládá v pohodě. Vřele doporučuji.

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář