Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
nemám připomínek

2017-09-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost, kvalita

2017-09-22

nikkor
5.005.005.005.005.00
Nejlepší eshop s krmivem pro psy

2017-09-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
doporučuji, zboží dodáno do druhého dne

2017-09-22

Hannah
5.005.005.005.005.00
Spokojenost, urcite budu pravidelný zákazník

2017-09-19

Vybíráme antiparazitní obojky pro psy

Vybíráme antiparazitní obojky pro psy

Víte, že blechy řádí celou zimu a klíšťata se probouzejí již v brzkých jarních měsících?

Nedejte zákeřným parazitům šanci a chraňte svého psa důsledně v průběhu celého roku! Nejlepší dlouhodobou ochranou proti blechám i klíšťatům jsou veterinární antiparazitní obojky pro psy. Zjistili jsme pro vás jaký obojek vybrat, jak jej správně nasadit a další důležité informace, které vám pomohou efektivně ochránit vašeho psa proti vnějším parazitům.

 

Veterinární antiparazitní obojky pro psy = sázka na jistotu

Veterinární obojky proti blechám a klíšťatům jsou považovány za neúčinnější formu ochrany před napadením vnějšími parazity. Populární jsou především díky dlouhodobému působení a kombinovanému účinku. To znamená, že fungují proti více druhům parazitů, které většinou odpuzují i hubí. Ty nejlepší obojky dokonce likvidují i larvy blech z blízkého okolí vašeho psa např. z pelíšku a tím chrání vaší domácnost před bleší invazí. Navíc vám poradíme jednoduchou radu jak účinnost obojku proti blechám a klíšťatům můžete ještě zvýšít! Čtěte dál.

Veterinární přípravky se liší složením, dobou účinnosti a také způsobem uvolňování účinné látky. Obojky proti klíšťatům a blechám jsou samozřejmě dostupné v různých velikostech. Barvu mají většinou nenápadnou, takže na psovi příliš nevynikají. Pro psy, kteří se rádi koupou, je třeba vybírat obojek voděodolný.

Antiparazitní obojky pro psy

FORESTO

Jedinečný inovativní obojek Foresto  s ověřenou účinností na celou sezonu. Přelomová technologie řízeného uvolňování dvou účinných látek v průběhu až 8mi měsíců. Účinné látky se uvolňují pozvolna po celou dobu nošení obojku v nízkých dávkách do kůže a srsti psa. Obojek tedy zvíře chrání, ale zároveň je velmi bezpečný a neuvolňuje nadbytečné množství účinných složek.

Proč vybrat obojek Foresto pro vašeho psa

o   Ochrana na celou sezonu (tj. 7-8 měsíců)

o   Obojek Foresto účinkuje proti blechám, klíšťatům a všenkám

o   Repelentní (odpuzující) i hubící účinek na vnější parazity

o   Likviduje bleší larvy z pelíšků a dalších míst v okolí vašeho psa  a tím chrání okolí psa před dalším množením blech v domácnosti

o   Naprosto bezpečný pro vás, psa i ostatní zvířata v jeho okolí díky postupnému uvolňování nízkých dávek dvou účinných látek z polymerové matrice

o   Obojek Foresto je voděodolný

o   Obojek není parfemovaný a nezapáchá

o   Foresto je určeno i pro štěňata již od 7mi týdnů věku

o   Dostupný ve dvou velikostech

o   Foresto 38 cm je vhodný pro psy i kočky

o   Obojek Foresto 70 cm pro velké a střední psy

Foresto obojek proti blechám

 

SCALIBOR

Scalibor je osvědčený obojek pro psy, který účinkuje proti klíšťatům, pakomárům a komárům. Účinná látka z antiparazitního obojku Scalibor se vstřebává rovnoměrně do kůže psa. Scalibor má jak repelentní, tak hubící účinek na klíšťata a komáry. Plný účinek proti parazitům je zaručen cca za dva týdny nošení obojku. Scalibor po nasazení účinkuje až 6 měsíců.

Výhody obojku proti klíšťatům Scalibor pro psy

o   Učinnost proti klíšťatům, pakomárům a komárům 5-6 měsíců

o   Odpuzující i hubící účinek na uvedené parazity

o   Voděodolný obojek bílé barvy, bez zápachu

o   Pro štěňata již od 7mi týdnů věku

o   Vhodný i pro březí a kojící feny

o   Scalibor upozornění na končící účinnost obojku – vyplňte jednoduchý formulář s datem nasazení obojku a budete vědět kdy koupit další 

o   Dostupný ve dvou velikostech

o   Scalibor 48 cm

o   Scalibor 65 cm

o   POZOR – nepoužívat pro kočky!

 

KILTIX

Jediný obojek proti blechám a klíšťatům pro psy, který je dostupný ve třech velikostech. Léty ověřený účinek proti vnějším parazitům až na 7 měsíců.  Obojek Kiltix má nenápadnou žlutou barvu a je bez výrazného zápachu.

Charakteristika obojku Kiltix pro psy

o   Účinkuje proti blechám a klíšťatům na dobu až 7 měsíců

o   Obojek Kiltix má hubící účinek na zmíněné parazity

o   Vhodný i pro štěňata od 3 měsíců věku

o   Dostupný ve třech velikostech

o   Kiltix 38 cm

o   Kiltix 53 cm

o   Kiltix 70 cm

o   POZOR – nepoužívat pro kočky!

Maximalizujte účinnost obojku! Víme jak, a vy to máte v rukou …

Veterinární antiparazitární obojky jsou vysoce účinné. Pokud selhávají, není většinou chyba ve výběru obojku, ale překvapivě v jeho nesprávném nasazení!

Jak tedy dobře nasadit antiparazitní obojek, aby fungoval na 100%?

o   Před nasazením veterinárního antiparazitního obojku si vždy důsledně přečtěte příbalovou informaci a pro případ potřeby si ji uschovejte.

o   Obojek vyjměte z obalu a natáhněte do plné délky. Pokud obsahuje plastové sponky, tak je odstraňte.

o   Nasaďte obojek psovi na krk, provlečte volný konec obojku sponou a přitáhněte tak, aby se mezi krk psa a obojek vešly vaše dva prsty.

o   Pokud máte dospělého psa, tak volný konec odstřihněte cca 3-5cm od spony. U rostoucích štěňat a mladých psů doporučujeme ponechat volný konec tak jak je a postupně obojek zvětšovat.

o   Doporučujeme obojek pravidelně kontrolovat a popřípadě utáhnout, pokud by se nošením povolil. Vždy však tak, aby se vám pod obojek vešly vaše dva prsty.

 

Veterinární obojky proti klíšťatům a blechám jsou skvělou volbou pro dlouhodobou ochranu vašeho psa před vnějšími parazity. Vydejte se do boje včas. Blechy se vyskytují celoročně a klíšťata jsou aktivní od jara do podzimu. Kupte svému psovi ověřené přípravky s garancí veterinárního léčiva.

Obojek pro psa proti blechám a klíšťatům

Uloženo do Jak vybrat

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář