Výrobci

Odběr novinek

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Komunikace Rychlost vyřízení objednávky

2018-05-25

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Dobré nabídky , ceny a služby.

2018-05-25

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jsem vždy spokojen s nákupem

2018-05-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Objednávka vyřízena obratem

2018-05-25

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost dodání

2018-05-24

Antiparazitika pro štěňata

Antiparazitika pro štěňata

Abyste své psí miminko ochránili proti krvelačným klíšťatům a blechám, je nezbytné používat antiparazitika. A to antiparazitika určená speciálně pro štěňata.

Antiparazitní přípravky pro štěně musí být velmi šetrné. Štěňátka jsou citlivější vůči účinným látkám a je třeba vybrat takový produkt, který vašemu čtyřnohému miminku neublíží. Vybírat přípravek na klíšťata a blechy pro štěně je tedy třeba velmi obezřetně!

Ale nelekejte se. Máme pro vás přehledný seznam vhodných způsobů ochrany od obojku až po šampon. Díky tomu se vám bude jednoduše vybírat ten nejlepší antiparazitní přípravek právě pro to vaše psí mrně.

Antiparazitika pro štěňata

Antiparazitní obojek pro štěňata >> dlouhodobá ochrana proti blechám i klíšťatům

Antiparazitní obojky pro štěňata jsou oblíbené především díky své dlouhodobé účinnosti. Pár dní poté, co štěněti obojek nasadíte, můžete na otravné blechy a klíšťata zapomenout. A to na několik týdnů nebo dokonce měsíců!

Ty nejlepší antiparazitní obojky pro štěňata mají kombinovaný účinek. To znamená, že fungují proti několika parazitům zároveň. Dále mohou mít obojky proti blechám a klíšťatům různý efekt – některé parazity odpuzují a jiné je usmrcují. Ty nejlepší antiparazitní obojky však zvládnou obojí! To znamená, že zabraňují zakousnutí parazita do kůže tím, že blechy či klíště zemře dřív než se ke kůži dostane.

TOP 3 antiparazitní obojky pro štěně

Foresto

Antiparazitní obojek Foresto pro štěňata od věku 7 týdnů nabízí nejdelší a nejšetrnější ochranu pro vaše štěně.

Obojek je zcela bez zápachu a garantuje postupné uvolňování účinné látky. Díky tomu je obojek vhodný i pro malá plemena a citlivější jedince.

Obojek Foresto pro štěňata dokonale odpuzuje a hubí klíšťata i blechy – a blechy jak dospělé, tak jejich larvální stádia, která se nachézejí v nejbližším okolí vašeho štěňátka. Díky repelentnímu účinku se parazit nemá šanci přisát a díky tomu dokáže obojek ochránit štěňátko i před zákeřnými nemocemi, které mohou paraziti přenášet.

Výhody obojku Foresto pro štěňata:

  • >> Není toxický pro ostatní zvířata ani pro lidi ve společné domácnosti. Je tedy vhodný i pro domácnosti s kočkami či malými dětmi.
  • >> Obojek má extra dlouhou dobu účinnosti až 8 měsíců proti blechám i klíšťatům
  • >> Foresto zajistí nejen ochranu vašeho štěněte, ale také likviduje parazity z jeho blízkého okolí (pelíšek, gauč…)

Scalibor

Antiparazitní obojek Scalibor je vhodný pro štěňata od 7 týdnů věku. Obojek Scalibor ochrání vaše štěně rovnou před čtyřmi druhy parazitů – blechami, klíšťaty, komáry a pakomáry.

Účinné látky obsažené v obojku Scalibor mají nejen repelentní, tedy odpuzující účinek, ale dokáží parazity také rychle usmrtit. Díky repelentnímu účinku se parazit nemůže do vašeho psího miminka zakousnout a tak Scalibor účinně chrání i před nemocemi, které mohou paraziti přenášet.

POZOR! Scalibor není vhodný pro pejsky, kteří žijí ve společné domácnosti s kočkami, pro něž jsou jeho účinné látky toxické!

Kiltix

Obojek Kiltix můžete použít na ochranu štěněte proti klíšťatům a blechám až od věku 3 měsíců.

Kiltix účinkuje po dobu 7 měsíců a má na parazity pouze hubící efekt. Velkou nevýhodou je tak právě absence repelentního účinku. To znamená, že parazit umírá až po zakousnutí se do kůže vašeho pejska.

Obojek Kiltix pro štěňata se vyrábí ve třech velikostech a hodí se pro všechna plemena psů.

POZOR! Kiltix není vhodný pro pejsky, kteří žijí ve společné domácnosti s kočkami, pro které jsou jeho účinné látky toxické!

Antiparazitní spot-on pipeta pro štěňata >> spolehlivá ochrana proti blechám i klíšťatům v jedné kapce

 

Spot-on pro štěňě se jednoduše aplikuje za krk, v oblasti kohoutku, kde jej kápnete až ke kůži. Vaše štěňátko pak tato „kapka“ ochrání po dobu čtyř týdnů. Spot-on pipety se hodí pro štěňata, jež nesnesou obojek. A také je oceníte u dlouhosrstých pejsků, kterým obojky většinou cuchají srst.

TOP 3 spot-on pipety pro štěně

Advantix Spot-on

Advantix pro štěňata je od věku 7 týdnů a nad 1,5 kg hmotnosti. Funguje proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a všenkám. Existuje ve více variantách, podle aktuální hmotnosti vašeho štěňete.

POZOR! Advantix není vhodný pro kočky a neměl by se používat ani na pejsky, které sdílí s kočkami pelíšek.

Frontline Combo

Spot-on Frontline Combo je pro štěňata od 8 týdnů věku s hmotností minimálně 2 kg. Chrání vaše štěňátko proti klíšťatům, blechám a všenkám. Velkou výhodou pipety Frontline Combo je také zaručená ochrana proti larválním stádiím blech ve vaší domácnosti. Díky tomu aplikací ochráníte před blechami nejen štěně, ale i jeho pelíšek a blízké okolí.

Menforsan

Pro milovníky přírodních přípravků doporučujeme repelentní spot-on Menforsan, který účinkuje proti klíšťatům, blechám, létajícímu hmyzu a roztočům.

 

Antiparazitní spreje pro štěňata >> rychlý zásah proti blechám a klíšťatům

 

Spreje se hodí nejen na ošetření mazlíčků, ale také pro likvidaci parazitů z prostředí, ve kterém se pejsek pohybuje. Sprej vezměte do ruky v případě, že potřebujete rychlou pomoc pro zablešené štěně, pro likvidaci blech v domácnosti a také pro ošetření štěňat mladších dvou měsíců.

 

TOP 3 spreje proti blechám pro štěňata

Frontline antiparazitní sprej pro štěně

Sprej Frontline pro štěňata slouží k boji proti klíšťatům, blechám a všenkám a velkou výhodou je možnost použití již pro 3denní štěňátka!

Bolfo antiparazitní sprej pro štěňata

Sprej Bolfo proti blechám je vhodný pro štěňata již od prvních týdnů života. Velkou výhodou je použití jak pro ošetření zvířat, tak i prostředí proti blechám!

Predator insekticidní sprej

Osvědčený sprej na hubení parazitů a hmyzu s několikadenním repelentním účinkem. Predátor se dá použít u štěňat od 6ti měsíců věku.

POZOR! Predator není vhodný pro kočky a neměl by se používat ani na pejsky, které sdílí s kočkami pelíšek.

Antiparazitní sprej pro štěňata Predator

Antiparazitní šampon pro štěně >> pro pohotovou likvidaci blech

 

Použití antiparazitního šamponu pro štěňata je vhodné, pokud je náš drobek již blechami napaden. Důkladným vykoupání šamponem proti blechám ze srsti odstraníte nejen samotné parazity, ale také jejich vajíčka, larvy a výkaly.

 

Ale pozor: málokterý šampon proti blechám pro štěňata funguje jako prevence! Ideální je cca 2–3 dny po vykoupání štěně ošetřit pipetou, sprejem nebo mu nasadit obojek.

 

TOP 3 šampony proti blechám pro štěňata

 

Predator antiparazitní šampon 4dog

Jedinečný šampon proti blechám i klíšťatům, který zaručuje i repelentní účinek. Účinná látka obsažená v antiparazitním šamponu  okamžitě usmrcuje parazity a navíc působí odpudivě po dobu dalších několika týdnů. Predator šampon proti blechám je určen pto štěňata a mladé psy od 6 měsíců.

POZOR! Predator není vhodný pro kočky a neměl by se používat ani na pejsky, které sdílí s kočkami pelíšek.

 

Antiparazitní šampon Arpalit Neo

Je šampon vhodný pro mláďata od dvou měsíců věku, účinkuje proti klíšťatům, blechám, vším a všenkám. Má neutrální pH a nevysušuje pokožku. Nesmí se používat v období laktace.

 

Antiparazitní šampon pro štěňata Menforsan

Jedná se o šampon s repelentním účinkem, jenž je vyroben z přírodních extraktů, takže se hodí pro pejsky, kteří jsou na běžná antiparazitika alergičtí.

 

POZOR: U antiparazitních přípravků vždy čtěte pečlivě příbalovou informaci, používejte je podle instrukcí a dodržujte dávkování. Dávejte pozor, pokud je váš pejsek v kontaktu s jinými zvířaty – některé preparáty určené pro psy, jsou pro kočky nebo králíky toxické! V případě že zaznamenáte jakýkoliv nežádoucí účinek po podání antiparazitika, neprodleně navštivte veterinárního lékaře.

Antiparazitní obojky pro štěňata

Uloženo do Jak vybrat Poradna  

Váš komentář byl úspěšně uložen. Děkujeme za komentář!
Přidat komentář
Jméno:*
Email:*
Komentář*
  Captcha
  Přidat komentář